Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány barátom, rég óta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány barátom, rég óta ismerem, de szeretnék párkapcsolatot vele. Mit tegyek? 23F

Figyelt kérdés

Elsőre lehet dedós kérdés, de barátságból hogy menjek át párkapcsolatba?

Pld a kezét megfogni nem merem, vagy erre is vezessem rá, ha jön hozzám és vonaton mondjuk megfogom a kezét, nyomogatom neki utána utcán is megfogom neki...

bocs tudom, hogy dedósan hangzik, de ugye barátságról van szó és abból kell kapcsolatot teremtenem.

Sima párkapcsolatom már volt, nem ismeretlen nekem ez a fogalom, csak maga az, hogy barátságból párkapcsolatba hogy tudok tovább lépni azt már nem tudom magam elé képzelni.


2016. jan. 7. 17:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem valahogy előbb ki kéne puhatolózni, hogy ő is vevő lenne-e rá, különben lehet két szék közül a pad alá kerülsz: elveszted egy jó barátodat, és nő nélkül maradsz. F
2016. jan. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ezt hogy puhatolózzam ki?

k jól meg vagyunk, chat-en mindig küldök neki szívecskét akkor pld ő is szokott vissza írni szívecskét, vagy ma is írtam neki, hogy olyan jó lenne átölelni (mert régen taliztunk)

2016. jan. 7. 17:19
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne chaten próbálkozz. Nekem a mostani fiúm korábban barát volt és a való életben próbálkozott. Bókolt, simogatta a karomat, megölelt, aztán egyszer megcsókolt. Nálam működött.
2016. jan. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, hogy az ő részéről lehetne-e több mint barátság köztetek.
2016. jan. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted?
2016. jan. 7. 18:14
 6/6 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy ahelyett hogy elkezded letapizni, kommunikáld vele hogy mit érzel.
2016. jan. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!