Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez félreérthető vagy nem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez félreérthető vagy nem?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy van valaki aki tetszik,akit szeretek,de nem mondtam el neki.

Valamennyire lehet látja rajtam..nem tudom.A lényeg:

mikor üzenetet írok neki,akkor volt párszor hogy szívecskét is küldtem.Főleg azért mert szeretném "kimutatni" neki valahogy az érzéseim,meg rossz

is volt sokszor hogy nem mutathattam ki neki..Üzenetben kicsit jobban megy.Ez félreérthető vagy a szívecske is olyan mint egy másik sima smiley?Nem akarok butaságot kérdezni,de ha egyszer rákérdez (h miért küldtem ),akkor még "ki tudom magyarázni" magam,vagy már nem?



2016. jan. 7. 22:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha a férjem más nőknek küldözgetne szivecskéket, akkor nem nagyon tudná sehogy sem kimagyarázni magát. De mondjuk én elég konzervatív vagyok a kérdésben, nagyon ritka esetekben használom ezt a jelet, és csak válogatott körben (a párom, nyilván, egy-két jobb barátnőm, akik eleve ilyen típusok, hogy üzenetben folyton puszikat meg sziveket küldözgetnek, esetleg anyukám). Ha egy férfi küldené nekem csak úgy, akármilyen jó is a viszonyunk, én elgondolkodnék, hogy vajon miért kaptam.


De ismét, én konzervatív vagyok a kérdésben.

2016. jan. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam,de nincs párom.
2016. jan. 7. 22:36
 3/5 A kérdező kommentje:

Egyébként mikor írok neki,akkor néha olyan "el kell küldenem" érzésem van meg szóban nem mondom(merem) kimndani neki amit érzek.És..üzenetben meg kicsit könnyeb ezért érzem a késztetést hogy..odategyek egy szívet.


De mindig elgondolkodok hogy jó-e..utólag meg van hogy kicsit megbánom..

szóval olyan kétféle érzésem van


Egyszer ő is "adott" nekem egy szívecskét,csak nem smileyt hanem rajzolt egyet.

De,ő csak 1x

2016. jan. 7. 22:40
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ez félreérthetetlen, egyértelmű, hogy többre gondolok, ha egy ellenkező nemű embertől kapok szívet, akivel közeli kapcsolatban vagyunk egymással :)
2016. jan. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én nem szoktam szíveket küldeni (csak néha és 1-2 embernek), nálam ennek jelentése van

de ha más küldi és nem tudom ő hogy viszonyul ehhez, nem feltételezem, hogy tetszem neki, mert tudom, hogy van aki kb mindenkinek küld, akivel jóban van

2016. jan. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!