Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit érez egy ember amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érez egy ember amikor szerelmes?

Figyelt kérdés
Érdekes, vagy közhely a kérdésem, nem tudom, de mostanában nagyon foglalkoztat. Ti hogy érzitek, mi az a szerelem? Mit kell akkor érezni? Én 21 éves lány vagyok, és nem tudom, hogy voltam-e valaha szerelmes... Vagy ha igen, akkor nekem már elmúlt, és akkor ennyi lett volna?

2016. jan. 31. 02:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Általános iskola alsó osztályában éreztem utoljára olyat, ami szerintem szerelem volt. Leírhatatlan érzés.
2016. jan. 31. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Meg is halnál a másikért, ha kell. Kb..
2016. jan. 31. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Folyton rá gondolsz,szeretsz vele lenni,nem akarod elveszteni,nem akarod hogy másé legyen,érzed a hiányát és kinézete be indítja a fantáziád valami ilyesmi érzés.
2016. jan. 31. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Meghalni érte? Ez a meghalnék érted gondolat nekem is átfutott a fejemen. Kérdés valóban így gondolnánk-e egy valós életveszély helyzetben.
2016. jan. 31. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
16%
Jó hülye vagy. Ezt se tudod eldönteni.
2016. jan. 31. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Akiben az a kérdés felmerül, volt-e szerelmes, az biztosan nem volt!!! Azt az ember rögtön érzi, valami leírhatatlan boldogságot, hogy megtaláltam, akit kerestem eddig, de nem csak azért, mert mondjuk szép vagy okos, vagy jól lehet vele beszélgetni, mert ezt lehet érezni egy barátinak induló kapcsolatban is. Ja, és elementáris vágyat, hogy hozzáérj, hogy megsimogasd, meg hogy vele legyél úgy is, természetesen, szóval, majd ha eljön az igazi, nekem 33 éves koromban jött el, akkor tudni fogod.
2016. febr. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
folyt.: és egy percig nem tudsz másra gondolni, csak Rá, és egyfolytában boldog vagy ettől. Más szóba sem jöhet, de ha egy fiú szerelmes valakibe, az is így érzi, hogy más nem jöhet szóba sem, a fiúk általában csak ilyenkor hajlandók a nősülésre, és jobban tennék a lányok is, ha megvárnák ezt az illetőt, mert ha már egy házasságban nyögnek, egy olyanban, ami előtt nem volt szerelem, akkor boldogtalan lesz az egész életük, akkor inkább éljen az ember egyedül, és pont akkor fog betoppanni a nagy Ő, amikor nem is gondolsz rá, amikor éppen nem is várod. Ha már gyerek is van egy nem szerelemmel kötött házasságban, akkor meg - ha elválnak a betoppanó szerelem miatt - azt csak a gyerek sínyli meg, úgyhogy türelem...
2016. febr. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! A világirodalom nagyjai sem tudják/tudták ezt az érzést szavakba foglalni, szavakkal kifejezni. Egyszerűen azért, mert nincs rá szó. Egy biztos: ha egyszer szerelmes leszel, azt nem fogod megkérdezni!
2016. febr. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mindig a közelében akarsz lenni, ölelgetni, csókolgatni, minden percben rágondolsz és boldog vagy. Boldog hogy tudod Ti egy pár vagytok. Aztán amikor hirtelen kilép az életedből és próbálod elfogadni hogy nincs. Sokáig lehetetlennek tűnik.
2016. szept. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!