Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elalvás előtt mindig mondjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elalvás előtt mindig mondjátok a párotokkal egymásnak hogy "szeretlek"?

Figyelt kérdés

Ha együtt vagytok akkor is, és akkor is ha éppen külön, épp facebookon búcsúztok el este.

Hogy esne ha ez kimaradna?


2016. jan. 31. 22:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Nálunk van hogy kimarad de nekem ez soha nem esett rosszul. Párom volt már hogy szólt érte hogy régen mondtam utoljára de az hogy egy egy este kimarad egyikünknek sem okoz gondot.
2016. jan. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, mindig :)
2016. jan. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen, mondjuk, meg azt, hogy jó éjt, szép álmokat.


De, ha kimarad a szeretlek szó, nem fog összedőlni a világ, mert egyszer-kétszer kimarad. Mivel tudom e nélkül is, hogy szeret.

2016. jan. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen, minden este. Ha épp nem együtt alszunk, akkor még az ágyból felhívjuk egymást..legalábbis aki hamarabb fekszik, az hívja a másikat.


Nem történne semmi, ha kimaradna, mert tudom, hogy szeret. :) Biztos volt már egyébként ilyen, de nem jegyeztem meg.

2016. febr. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Amikor volt barátnőm mindig mondtam, mert így éreztem :)
2016. febr. 1. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindig mondjuk, nem felejtené el soha :-)
2016. febr. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mi nem mindig, én inkább a jó éjt puszira szoktattam rá. Kollégista, így búcsúzás előtt mindig annyi puszit ad amennyi éjszaka távol leszünk. :D

Napközben sokat mondjuk egymásnak, hogy szeretlek, így nem történik semmi, ha párszor kimarad esténként.

2016. ápr. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kell az esti mese, és ez legalább rövid.
2016. dec. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!