Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeretek valalit aki bevallota...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretek valalit aki bevallota, hogy nem szeret engem és miért akar velem maradni?

Figyelt kérdés
A baránőm elvált és van egy kisfia aki elfogad engem. A fiát szereti mindennél jobban amit természetesen megértek és ez igy helyes,de bevallota, hogy nem szeret viszont azt is mondta, hogy tetszm neki és velem akar maradni Ezzel teljesen össze zavart engem. Szerintetek mit tegyek?

2016. febr. 5. 20:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát ha tetszel neki és veled akar maradni, akkor szerintem elsősorban biztonságra vágyik, mivel gyereke is van. Az hogy nem szerelmes, az változhat, de anyaként már értem, hogy nem a szerelem a legfontosabb az életében, hanem a biztonság.

De ezt csak én gondolom.

Mindenesetre mindenképp beszéld meg vele. Nyugodtan kérdezd meg, hogy mit érez mit szeretne. És persze te is döntsd el, hogy bevállalod-e a kapcsolatot úgy hogy pl. nincs lángoló szerelem.

2016. febr. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már majdnem másfél éve, hogy így megy a kapcsolatunk, azt mondtad hogy nem akar ujra házasodni és ujabb gyereket amit én nehezen is de elfogadom. De nincs eröm és nem is akarom öket elhagyni csak a szívem egy része fáj ez miatt
2016. febr. 5. 20:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Sztem ebben a kapcsolatban téged kihasználnak és éppen a felmentést kérték ki tőled...
2016. febr. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!