Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, hogyan kezelitek azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogyan kezelitek azt kapcsolatban-házasságban, ha párotok gyakran játszik online harci játékokat? Kapcsolatban lehet ezeknek gyakori használata az agresszivitással? Fontos ezen elgondolkodni, ha már gyerek is van?

Figyelt kérdés

Példák: "warcraft", "starcraft", "predator", stb.

Csak lányok véleményét várnám. Köszönöm komoly válaszotokat.



2016. febr. 8. 15:53
 1/9 anonim ***** válasza:
25%
Öcsém is játszik ilyenekkel, de ez pont a feszültség levezetésére jó neki, ő egy nagyon izgága ember tele energiával, gyerekkorában még rácsot is kellett rakatni az erkélyre, nehogy baj legyen. Az ilyen játékok lenyugtatják, ott kiéli magát, ennyi. Aki agresszív, azt nem a játékok teszik azzá. Tulajdonképpen a sakk is harci játék. :-) Vajon akik a régi, számítógép előtti háborúkat kirobbantották, meg hirhedt gyilkosok voltak, mivel játszottak? :-)
2016. febr. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

A férjem csupa ilyenekkel játszik, de agresszív embernek pont nem nevezném. Egyébként is, most már nagyon sok vizsgálat bebizonyította, hogy az ilyenekkel játszó emberek éppen, hogy a feszültségüket vezetik le ezekkel a játékokkal, és nem lesznek tőle agresszívek.

Meg nem tudnám mondani, hogy mikkel játszik pontosan, mármint így névre, mert én ezeket nem szeretem, nekem mind egyforma, csak azt látom, hogy javarészt fps játékokkal játszik, és szaladgál, gránátot dobál, lövöldözik, meg ilyenek. Nincs nekem ezen mit kezelnem, ő ezzel szeret játszani, én meg itt lógni a gyakorin, vagy Sims-ezni, szerintem egyik sem rosszabb a másiknál :D


29/N

2016. febr. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
41%
A párom azt mondta nekem hogy inkább ezt mint hogy csajozzak....
2016. febr. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
A barátom is játszik ilyenekkel, de egy abszolút nem agresszív ember. Gyerek mellett is simán játszhatna (persze miután rendbe rakta a gyereket, nehogy csak én foglalkozzak vele, én is akarok ám játszani :D).
2016. febr. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
41%

Férjem gyakran játszik ilyen játékokkal. Azt mondja, a feszültséget ezzel vezeti le, és én is így látom.

Nem látom őt különösebben agresszívnak, bár nem ismertem azelőtt, hogy rákapott volna ezekre a játékokra, hogy akkor milyen volt.

Gyerekünk nincs.

2016. febr. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Nalunk a szamitogepes jatek mint olyan ki van tiltva a lakasbol. A vilag legengedekenyebb noje vagyok, nem korlatozom semmiben, evi egyszer tolem fuvezhet is az erkelyen de videojatek nem.

Semmilyen.

2016. febr. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Költőnő? ***** válasza:
55%
Semmi baj ezzel, míg vki át nem esik a ló túloldalára
2016. febr. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
69%
A férjem is játszik hasonló játékokkal, de ő sem agresszív.
2016. febr. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
59%
Kérdező, agresszív ezektől nem lesz senki, viszont függővé válhat, ha valami hiányt pótol a játékokkal. Inkább ilyen kockázat lehet. Az agressziónak más okai vannak.
2016. febr. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!