Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy hódítsam meg ha a nagy Ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hódítsam meg ha a nagy Ő egy igazi Casanova?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretek egy férfit, évek óta de ő viszont a nôket imádja.Ő nem E/3.-ban látja a nagy Őt,hanem T/3.-ban.. De akkor is szeretem nem érdekel hogy Ő ilyen.Akkor is szerelmes vagyok belé sok sok éve.Imádom,imádok vele lenni imádom a hangját a mosolyát és boldog vagyok ha találkozhatok vele és együtt nevetünk valamin , mondjuk a poénján. Nincs hozzá hasonló !! Már tobbszor voltunk együtt éveket és külön is 1-1 évet de mindig minden éjjel azért imádkoztam hogy újra láthassam majd valamikor még az Életben. El kéne szakadnom tőle meg lezárnom.Hát én meg is tettem de mikor felbukkan az Életemben én nem bírok magamnak sokáig nemet mondani mert kikészülök idegileg és nem tudok koncentrálni a feladataimra és a teendőimre.Volt kapcsolatom mikot neki is volt,de nem tartott sokáig mert egyszerűen képtelen vagyok Őt kiverni a fejemből még 7év után is. Ha nem vagyunk együtt egy ideig, mondjuk 1évig,akkor utána találkozni vele olyan érzés mintha most találkoznék vele először!!Minden sérelmem tovaszáll,a múltbéli fájdalmak eltűnnek és elönt a forró boldogság,szárnyalok másik dimenzióba kerülök,énekelek, segítek mindenkinek és mindenkire mosolygok, meghívom a barátaim enni inni,mindenkinek ajándékot veszek egyszóval szerelmes leszek az életbe és az egész világot a keblemre ölelem!!Kinyílok és újra élek érzem hogy létezem újra!!Mikor szakítunk,:( én a padlora kerulok a sok vitatol és megfagyok befordulok elzarkozok mindenkitol,nem jarok sehova befagynak az erzeseim,szurkenek latok mindent es minden egyes szabadidomben a szobamban gubbasztok es meredtem bamulok elore a konyvre vagy a tv re vagy ..megmerevedek a tekintetem uvegesse valik ..befagy a szivem es rideh vagyok mindenkivel!!! Es amikor eltelik egy bizonyos ido,altalaban 1év es talalkozunk, en felengedek es ujra kinyitom a szivem!! 1eve nem lattam es csak sirtam es vartam őt.Hulyenek neztek de ez igaz szerelem érzem a venaimban a sejtjeimben , minden egyes kis makromolekulanyi reszecském őt akarja őt éljenzi és őfelé húz.Rajta kivul nem tudok mast szeretni keptelen vagyok.Megtalaltam az Igazit es mar 7-8 eve tudom hogy rátalaltam.Barmit tesz barmeddig nem latom, nincs olyan ejjel es nap hogy ne jutna eszembe ..Bennem el velem el kitolti a szivem es a fondolataim .. Örokre csak őt.. Pedig Casanova es szereti a nőket. Gáz hogy idővel mindent megbocsát egy hű,szerelmes szív? Szerintetek az igaz szerelem tenyleg feltetel nelkuli es vakon imád? Gáz hogy ennyire piszkosul szeretek valakit? Hogy ha meg akarnák ölni megvédeném és helyette halnék?! Ez gáz?Voltatok már ennyire brutál hardcore módon a velejetekig szerelmesek?Éreztétek mar magatokat egynek azzal a vaakivel akit szerettek?
2016. febr. 12. 11:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Hat neked lehet ő a nagy Ő de neki akkor csak egy strigula leszel :D

idióta p...csa

2016. febr. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen...Megint csak megmutatkozott hogy a szerelem nem csak süket és vak de még hülye is...:D
2016. febr. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
85%
Egy nő olyan, mint a parketta. Ha elsőre lefekteted rendesen, egy életen át taposhatsz rajta.
2016. febr. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 rrrrrreennnnn ***** válasza:
100%

Hallod, ez nem szerelem...

Valami beteges sz*r, de magaddal is kezdj valamit, baj van nàlad, hogy ennyire függsz tőle, sajàt magadat meg semmibe veszed.

2016. febr. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Mindenkinek nyomtam a zöld pacsit, mert szívemből szóltatok! :D
2016. febr. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ez a nincs hozzá hasonló azért elég erős wazze. Tudod, te hány ember él még rajta kívül a Földön? :D Közel 3,5 milliárd férfi. Beteg vagy, kezeltesd magad!
2016. febr. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Csak nézek ki a fejemből.

Te egy igazi lábtörlő vagy. És ezt nőként mondom!


A pasi tudja, hogy szabadon mehet, ha kell neki egy egészségügyi dugás, akkor füttyent, és te vidáman pattogsz a farkán. Úgy vesz elő és hajít el, ahogy kedve tartja, semmire se tart, annyit nem érsz neki, mint a frissen kibányászott fika. És ezt most a legnagyobb női szolidaritás és jóindulat íratja velem, ennél sokkal durvábban is lehetne fogalmazni.


Te hogy akarod meghódítani?! Ezek után?!

Ne viccelj!


Egy ilyen Casanovának a hódítás a lételeme, imád vadászni. Neki olyan nő kell, akit naponta le kell vadászni, egy igazi nagyvad.

Külsőre dáma, belsőre jégcsap, az ágyban vulkán.


Nem egy kis hül.ye pi.csa, akinek füttyent, és beleürít. Szerinted ki akarja elvenni a használt papírzsebkendőjét?!


Esetleg fenn tudod tartani egy darabig az érdeklődését, ha növesztesz némi gerincet, egy adag női büszkeséget, és ha legközelebb keres, akkor durván elhajtod a halál vérvörös fassára.

ESETLEG feléled benne a vadászösztön. Vagy már az sem.


Ha legközelebb látod, akkor elmeséled neki, hogy megtaláltad A Férfit, aki olyat tud, amit más nem. Akiért megőrülsz, akinek senki se ér a nyomába. Nem fogsz félrelépni, mert elrabolta a szíved, blablabla.

ESETLEG megpiszkálja annyira a hiúságát, hogy lásson benne kihívást, hogy elszedjen egy ilyen pasitól.


Egyébként meg az lenne a legjobb, ha nem keresnéd fel újra és újra, mint egy agyhalott molylepke a lámpát.

Mondjuk kb. ennyi eszed van.

Ha elsőre elhajtod, és többé szóba se állsz vele, már rég megtanultad volna más mellett, mi is a szerelem. Mert ez nem az.


Neked hiányzik, hogy megalázzanak, leköpjenek, eldobjanak, hogy használjanak, és félrerakjanak. Mint egy tárgyat. Nem úgy, mint egy becses, értékes műtárgyat, ááá, a lófasst. Ahogy az ember a cipőkanalat veszi elő, ha épp kell, és egyébként hetekig le se sza.rja, hogy hol kallódik, ha nincs szüksége rá.


Sebaj, nyugodtan mártírkodj, depizz, meg olvadj a karjába, több normális pasi marad nekünk!

2016. febr. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
10%

"Sebaj, nyugodtan mártírkodj, depizz, meg olvadj a karjába, több normális pasi marad nekünk!"


Mintha a fenti sztoriban lévő nem "maradna" nektek is. :)

Egyébként tetszett amit írtál.

2016. febr. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Meg írtam azt is, hogy NORMÁLIS.

A fenti sztoriban NINCS normális pasi, meg normális nő se. De szólj, ha tévedek.

2016. febr. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nemtudom, hogy a srác "normális" e. Mert nem szól róla a fáma, csak arról, hogy Casanova. Ami nagyjából annyit jelent, hogy egy jókötésű figuráról van szó, aki nem csak szereti a lányokat, hanem a lányok is szeretik őt. Ez a csaj is tudja, hogy nem számíthat semmire a figurától.Szóval nem látom azt a pontot, ahol kiderülne, hogy a srác nem normális. Buknak rá a nők, ő meg él a lehetőségekkel. Kb ennyi. A probléma a csajjal van, mert ő már megszállottja a srácnak. Nem is érdekli más férfi rajta kívül. Ez a valóban nem normális.
2016. febr. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!