Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi idő után illik itthon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után illik itthon bemutatni?

Figyelt kérdés
19N és 23F
2016. febr. 16. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát mi pénteken elmentünk moziba, majd a következő hét péntekén átjött. Akkor be is mutatkozott. 4 év 4 hónapos a kapcsolat jelenleg. Akkor én majdnem 16 voltam, ő meg 17 és előtte nem jártunk senkivel.

19L

2016. febr. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Gyakori Válaszoló ***** válasza:
100%
Szerintem semmikor sem illik otthon bemutatni, elvégre ők neveltek fel. Tisztelned kéne a szüleidet, nem bemutatni nekik.
2016. febr. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ha otthon laksz akkor mondjuk 1 hónap után már illik. Hamarabb se baj, ha ismered meg komoly de 1-2 hónap reális. Ha már nem otthon laksz, pl egyetem miatt koli/albérlet, akkor jobban ráér később. Én mondjuk közel fél év után mutattam be a barátomat otthon. Kb havonta járok haza, annyira nem adta magát. Öcsém néhány hét után hazavitte most a barátnőjét, mert otthon lakik, jobban megvan az indok meg furább, hogy de miért is nem... Most ez csak két példa, hogy van ilyen is olyan is és ugyanazoknak a szülőknek teljesen rendben volt. De másoktól hasonlóakat hallok. És nem kell túlzásbavinni a bemutatást, ha a szülők nem túlszociálisak, 15 perc bőven elég a társaságukban, aztán mehettek be a szobádba. Vagy közös ebéd/vacsi még ami általános, bőven elég.
2016. febr. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A páromat 3 hónap együtt járás után vittem haza először (210km-re van a szülővárosom attól a várostól, ahol jelenleg élünk), ekkor már 1 hónapja együtt éltünk. A párom pedig 4,5 hónap után vitt el a családjához. :)


Nekem ez pont így volt ideális, ugyanis korábban voltak rossz tapasztalataim ilyen téren...


27/N és 25/F

2016. febr. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én annó elég szar helyzetben voltam ilyen szempontból, mert távkapcsolatban voltunk és mivel a találkozóknál hosszabb időt akartunk együtt tölteni így maradt az egymásnál alvás az elejétől kezdve, csakhogy mivel nem ismertek a szülei, nem akarták elengedni hozzám, szóval 1 héttel azután, hogy megismertem és összejöttünk már be is voltam mutatva, miszerint "látjátok itt alszik nálunk a srác, akit igazán én sem ismerek, de fogadjátok el".

Ez kicsit korai volt, többi esetben 1-2 hónap, komolyságtól függően

2016. febr. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!