Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan viselitek el az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselitek el az ilyen fajta csalódást?

Figyelt kérdés

Mikor az az ember,akit szerettek már 2 éve azt mondja nem akar veled kapcsolatot,legyetek barátok!

Végül is ezt én úgy tudtam meg,hogy elég furán viselkedett velem,már majdnem olyan közömbösen,mire rákérdeztem,hogy mit is szeretne tőlem,és akkor egyszerűen csak ennyit mond,hogy legyünk barátok.Holott mikor találkozgattunk abszolút másképpen viselkedett.



2016. márc. 10. 09:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy nem várok 2 évig arra, hogy ez kiderüljön. Miért húzódott eddig? Miért nem volt világos, hogy ha az elején nem jöttetek össze, akkor utána sem fogtok?
2016. márc. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell tudnod,miért viselkedik furán. Valamiért gondolom nem működne köztetek, de nem akar elveszíteni. Ettől még vonzódhat hozzád. Ez túl kevés infó. Nem derül ki, miért viselkedik furán.N
2016. márc. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Összejöttünk.A 2 év alatt azt értem,hogy együtt voltunk.
2016. márc. 10. 10:33
 4/9 A kérdező kommentje:
Natehát én együtt voltam 2 évig vele,de mostanában észrevettem,hogy furább velem.Megkérdeztem mi a baj,meg hogy mit szeretne? És azt mondta,hogy nem akarja a kapcsolatot legyünk barátok.
2016. márc. 10. 10:36
 5/9 A kérdező kommentje:
Amúgy meg távkapcsolatnak indult.Utána én elköltöztem Pestre,nincs ez sem messze tőlük.A melónk miatt nem nagyon volt,van szabadidőnk,de biztos,hogy nem ez a baj.Mert idáig jól elvoltunk.
2016. márc. 10. 10:38
 6/9 anonim ***** válasza:
Két év alatt pont el tud múlni a kezdeti rózsaszín köd, amikor már reálisan látjuk a másikat, és ilyenkor bizony dönteni kell, hogy tudunk-e ezzel együtt élni, vagy sem. Ő úgy látszik nem. És ezt neked el kell tudni fogadni.
2016. márc. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Már nem akar. Ezért vagy azért, már nem kellesz neki.
2016. márc. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha szerelmes volt is, már nem az.
2016. márc. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ott kezdődik a baj amikor egy kapcsolatban csak jól elvannak a felek.Ez nagyon kevés,ha csak ennyi van az egyszer biztosan véget ér és nálatok most jött el ez az idő.
2016. márc. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!