Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, írjak neki? :D

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, írjak neki? :D

Figyelt kérdés
Bejelöltem egy srácot a facebookon, visszajelölt. Korábbról ismerjük egymást, csak amikor hát hogy is mondjam hetente találkoztunk az egyetemen, akkor nekem volt barátom és hiába hívott el a koncertjére - zenél..én nem mentem. Ez évekkel ezelőtt volt. De pár hónapja véletlenül összefutottunk és hát hónapokig ő járt a fejemben, és végül nagy nehezen bejelöltem. Ez volt három napja..De azóta nem történt semmi. Vagyis ő nem írt, meg semmi ilyesmi.És nincs is fent soha, úgyhogy még ráírni sem tudok csak úgy randomszerűen. Sajnos nem egy városban élünk, ezért nagyon nehéz lenne összefutni vele "véletlenül". Nem tudom mit csináljak, hagyjam a fenébe az egészet, vagy írjak neki? De beégni sem akarok. Pasik ti mit csináltok ilyen szituban? Ha tetszik a lány, akkor ráírtok igaz? Jól gondolom? :( Van értelme még reménykedni benne, hogy majd csak kezdeményez, vagy csinál valamit?

2016. márc. 11. 22:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
írj privit ott megoszotm a bölcsességemet de a publikum nem érdemes rá csak lepontoznak állandoan pedig minden szavam 100% igazság.
2016. márc. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gondolja, hogy ismerkedő szándékkal vetted fel ezért nem ír.
2016. márc. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Amíg azt gondolod, hogy beégnél egy próbával, addig neked nem kéne pasiznod Cuncimókus.
2016. márc. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Hát de mi másért jelölnék be valakit, mint azért mert érdekel mi van vele..tényleg évek óta nem tudunk egymásról semmit..csak meglepődött rajta, hogy bejelöltem..vagy nem tudom.
2016. márc. 11. 22:38
 5/15 A kérdező kommentje:
Hát az az igazság, hogy már párszor kezdeményeztem, és a legutóbbi nem úgy sült el, ahogy én szerettem volna..és tök unom már hogy mindig nekem kell olyan irányba terelni a dolgokat..és nála valahogy nem merek kezdeményezni..ez olyan más..
2016. márc. 11. 22:40
 6/15 anonim ***** válasza:

"Hát de mi másért jelölnék be valakit, mint azért mert érdekel mi van vele.."


Na, hát akkor meg írj rá, és kérdezd meg mi van vele. A válaszából úgyis kiderül sok dolog.

Másrészt pedig a bejelölések kb. 80%-a nem azért történik, mintha nagyon érdekelné a bejelölő felet a bejelölt fél. Sokan csak gyűjtik az "ismerősöket", aztán a 95%-ukkal nem is beszélnek soha egy szót sem.


Túl sokat kombinálsz. Kérdezd meg hogy van, mi van vele, merre vitte élete útja. Aztán majd meglátod, mikor, hogyan és mit válaszol, érdeklődik-e.

2016. márc. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Néha a lányoknak is fel kell venni a szopóálarcot az életben...:D
2016. márc. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

"Hát de mi másért jelölnék be valakit, mint azért mert érdekel mi van vele.."


Akkor miért nem írsz rá? Szerintem amúgy legtöbben nem ezért veszik fel a másikat. Egyetem alatt engem is sokan felvettek, de egyszer nem gondoltam arra hogy azért mert akarna valamit vagy ilyesmi.

2016. márc. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Na jó, szóval ha érdekel, írjak neki. Jól értelmeztem, hogy ez lenne a tanács? :D De nem fogja tolakodásnak venni?
2016. márc. 11. 23:04
 10/15 A kérdező kommentje:
Hát jó, de lehet ez nem volt elég érthető, de mi köztünk volt ilyen tetszés szerűség, szimpátiánál több régen..csak nekem akkor volt valakim..és akkor ő kezdeményezni is próbált, csak én nem vettem, nem vehettem a lapot..Mondjuk lehet most nem érti miért jelöltem be ennyi idő után..:D de mire erre is rávettem magam az is idő volt..vele kapcsolatban elég nyuszi vagyok..:D
2016. márc. 11. 23:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!