Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Felnőttként, együttélve tud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felnőttként, együttélve tud még olyan varázslatos lenni a szerelem, mint fiatalon? Az együttélés és a felnőttkori gondok ellenére?

Figyelt kérdés
van itt valaki, akire Máté Péter dala igaz ? (Nem feltétlen a legeslső szerelem, de inkább fiatalkori, ami még felhőtlen volt). https://www.youtube.com/watch?v=TtYhsF5h4Fg&hd=1
2016. márc. 12. 13:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon szép ez a szám,de rám egyáltalán nem igaz.Később találtam meg a mindent esöprő szerelmet és boldogabb vagyok,mint az elsővel.
2016. márc. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*elsöprő
2016. márc. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
lehet a második is vagy a harmadik, de fiatalon azért más az élet is, a szerelemről alkotott képzeteink is, mint felnőttként... lehet, valakinél 14 évesen volt ilyen, valakinél 25, de manapság sokan 30 alatt is a tinédzserkoruk folytatását élik, még tanulnak, barátokkal mászkálnak, esetleg dolgoznak, de még nincsenek benne igazán a felnőttkori mokuskerékben.
2016. márc. 12. 13:21
 4/5 anonim ***** válasza:
91%
Mi már felnőttek voltunk bőven és azt akartam kifejezni a válaszomban,hogy nálam a felnőttkori szerelem még varázslatosabb volt,ugyanúgy tudtam hozzáállni a csalódásaim ellenére is,mintha az első lenne.
2016. márc. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 rrrrrreennnnn ***** válasza:

De jò, hogy vannak itt ilyenek, akik még ismernek ilyen dalokat:-)

Mint minden dala Màté Péternek, ez is gyönyörű.

Kérdésedre vàlaszolva, persze, hogy lehet.

Csak az egy màsfajta élet màr, mint 14 évesen.

A felnőttkori szerelem is pont olyan csodâs, mint a felhőtlen, mikor még semmire nincs gondja az emberkének.

Milyen szép dolgok ezek: életedben először vàgyakozni, vàrni a suli előtt, suta, bàtortalan kézfogâsok...

A felnőttkori szerelem egész màs. Együttéléssel jàrô aprô konfliktusok, kompromisszumkötés, tolerancia tanulàsa, és bizony, akkor màr gondolni kell a holnapra.

De hiszem, hogy a problémàk, összezördülèsek összekovàcsoljàk a két felet, erősìtik a kapcsolatot, hàzassâgot.

De ha mégis szét kell vàlni, abbòl tanulni kell, mit rontottunk el és ezt a belàtâst tovàbb vinni.

Minden dolog tanìt valamire.

Minden időszaknak megvan a szépsége.

2016. márc. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!