Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kezdek megbolondulni, vagy ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdek megbolondulni, vagy ez tényleg lehetséges?

Figyelt kérdés
Két férfi is nagyon bejön. 4 hónapig voltam belezúgva az elsőbe, aztán jött a második, aki megtetszett, és hetekre majdnem teljesen megfeledkeztem róla. De tegnap történt valami. Telefonon zenét hallgattam, és mintha ő szólt volna hozzám(az első). A lelkemhez. Mintha arról akart volna meggyőzni, hogy felejtsem el a másodikat, szeressem őt újra. Hogy küzdjek érte, és egy nap együtt leszünk majd. Mint valami jel, vagy nem tudom.
2016. márc. 12. 17:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Velem is szoktak ilyenek történni, és én hiszek is a természetfeletti dolgokban. Nem vagy őrült, nyugodj meg. Inkább hallgass a megérzésedre. :)
2016. márc. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem hallgatnék arra a megérzésre. Inkább át kéne gondolnod, hogy melyikkel akarsz TÉNYLEG együtt lenni. Tényleg hallgatnál egy semmiből jövő fura, bizarr megérzésre?:'D "Mintha arról akart volna meggyőzni, ...." Nem fura megérzés ez neked?
2016. márc. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne hallgass a megérzésre elég akkot mindent buritanod ha nem csak sugalja meg nem csak megérzés lesz..nekem is volt egy megérzésem buritottam mindent..egyedül voltam mégse jött be a megérzés..szenvedtem 3évet most lett vkim és szarok a tovàbbi megérzésekre mert van hogy ujbol fel fel bukkan..majd ha maga mondja akkor higgy neki..
2016. márc. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy tényleg az számít jobban én kit választok és hogy ők mit mondanak... De basszus, vagy 100x meghalgattam már azt az albumot, és némelyik számnak most jött át először a mondanivalója, ami teljesen illett az adott szituhoz. Tudom ez csak egy fura egybeesés, de a hátam is borsódzik ha visszagondolok.
2016. márc. 13. 00:31
 5/7 anonim válasza:

Nagymamám mindig azt mondta, ha nem tudsz kettő közül dönteni, akkor szerezz egy harmadikat, vagy egy negyediket, aki mindent felülmúl!


Ne a kinézetre alapozz. Ha kettő között érlelődsz, akkor nagy valószínűséggel egyik sem az igazi. Azt érzi az ember...keresd a különlegeset. Ne a tucatot, hanem azt aki csakis hozzád való.


Vagy ha nem hiszel ebben, akkor pro és kontra!

2016. márc. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az első lenne a tökéletes... Ha nem lenne foglalt. A második csak kinézetre jön be, bár igaz, van benne lehetőség, és szingli... de nincs szikra, és csak arra kellett, hogy eltereljem vele a gondolataimat az elsőről. Az elsőről, aki azonnal visszahódított, amint hagytam magam újra rá gondolni. El kéne felejtenem... de valami mégis azt súgja megéri várnom rá.
2016. márc. 15. 00:34
 7/7 anonim ***** válasza:

Az első foglalt?

Akkor lépj tovább. Eszedbe jutott a zene miatt és hiányzik, ez normális. De ha kapcsolatban van, hagyd. Ha eddig nem lépett ki belőle érted, ezek után se fog.

2016. márc. 15. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!