Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tegnap a repülőtéri Virginben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap a repülőtéri Virginben rámmosolygott az eladósrác, aki nagyon tetszett nekem! Hogyan találhatnám meg?

Figyelt kérdés

25 év körüli, magas, kék szemű, sármos, izmos pasi...

Csak az a baj, hogy az üzlet a reptér belső részén van, oda meg csak akkor mehetek be legközelebb, ha utazok, ami elég sokára lesz... :(



2016. márc. 15. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs telefonszámuk? Kérdezz rá ott.
2016. márc. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom, mit szólnának, ha ilyennel hívnám fel őket...

Ja, amúgy 27 éves nő vagyok... És nem vagyok kattant, csak tényleg nagyon megtetszett az a pasi. Pedig velem nem nagyon szokott ilyen történni.

2016. márc. 15. 20:34
 3/5 anonim ***** válasza:
#2: Ha megtetszett, tegyél érte hogy kiderüljön ki is ő. Bármi áron.
2016. márc. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vegyél egy repjegyet
2016. márc. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ennél azért kicsit egyszerűbb megoldás érdekelne...

Valaki írta, hogy dolgoznak ismerősei bent a tranzit részben, és utána tudna kérdezni esetleg.

Sajnos nem tudok válaszolni az üzenetre valami okból kifolyólag, de ha ezt látja az illető, üzenném neki, hogy légyszi akkor kérdezz utána az ismerőseidtől, és küldd el nekem a nevét üzenetben.

Köszi!

2016. márc. 16. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!