Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek, ha valaki szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, ha valaki szerelmes, hogy birja megállni azt, hogyha találkozik szerelme tárgyával akkor rá sem néz?

Figyelt kérdés
2016. márc. 16. 18:00
 1/9 anonim válasza:
Sehogy.... félszemmel mindig figyeli :)
2016. márc. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
1-1 pillantásra akarata ellenére is ránéz :)
2016. márc. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én ezt csináltam évekig egy sráccal tiniként. pont azért, mert szerelmes vagy, zavarban vagy, nem mersz ránézni, de azért a szemed sarkábol minidg sasolod.
2016. márc. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
# 3: Aztán mi lett, megtömött a farka hegyéből?
2016. márc. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha tényleg megbírja csinálni akkor azt valamilyen Jedi erővel csinálhatja. Én tuti nem bírom ki, hogy legalább a szemem sarkából ne figyeljem azt akit szeretek.
2016. márc. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nem tömött meg, ő is ezt csinálta.. egyszerre kedves és szomoru emlék, teher nekem ez a sztori, ne vicceljük már el.
2016. márc. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igazából ő sem birta ki, mindenesetre rosszul esett ahogy viselkedett
2016. márc. 16. 21:10
 8/9 anonim ***** válasza:
Elmondod részletesen?
2016. márc. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Talalkoztunk és úgy tett mintha nem látna,de közben meg a "szeme sarkabol" diszkreten nezett. De vegig ugy csinalt mint aki hargszik.
2016. márc. 17. 00:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!