Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Közös tetoválás. Van aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közös tetoválás. Van aki csináltatott és később megbánta?

Figyelt kérdés

Van több tetoválásom is, az egyik közös a legjobb barátnőmmel, de erről biztosan tudom, hogy sose fogom megbánni, 16 éve legjobb barátnők vagyunk, szinte a testvérem.

Most felhozta a barátom, hogy ő is szeretne velem közösen egyet. Először tetszett az ötlet, senkivel nem voltam még ilyen boldog, nagyon szeretem és vele el tudom képzelni a jövőmet, gyerekek, házasság, minden. Mégis kicsit tartok attól, hogy egy tetoválás örök. Egy-egy puzzle darabot szeretnénk a csuklónkra varratni az összejövetelünk dátumával (az övén a hónap, enyémen a nap), ami azért jó, mert neki a 11 (november) a kedvenc száma, az enyémen 03 lenne, amit ha később szerétnék átírathatok 08ra, ami az én kedvencem.

Vannak ismerőseim, akiknek van közös, ők nem bánták meg, de van aki már átvarratta. Kiváncsi vagyok mások hogy vannak ezzel.


2016. márc. 24. 15:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Soha. A leheto legrosszabb otlet. Maximum akkor csinaltatnek, ha mar leeltunk 50 evet boldogan es a kovetkezo 50 is boldognak tunik.

En is akartam. 3 evig voltunk egyutt, tervek, boldogsag minden a helyen, megis szakitottunk. Orulok hogy nem voltam hulye akkor es nem varrattam semmit sem.

2016. márc. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A dátum átüttetésével az a baj, hogy a puzzle még ott marad és tudni fogod, hogy miért van ott. Esetleg későbbi barátod rákérdez, vagy hazudsz neki, ami nem jó vagy elmondod, de akkor meg neki lesz rossz, hogy magadon hordod.

Nekem is vannak tetoválásaim, de barátnőt nem fogok soha magamra varratni. Láttam már olyan pát együtt, akikről azt hittem, na ők a tökéletes pár és mégsem...

2016. márc. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
34%
Nekem van egy tetoválásom amit kifejezetten az exemnek csináltattam, a neve kezdőbetűje és egy rá jellemző motívum. Viszont nem azért csináltattam, mert ezzel örök szerelmet ígértem neki, hanem mert egy akkora pluszt hozott az életemben, ami ki fog hatni életem végéig. Soha nem fogom megbánni. Ha a szerelmeteknek akartok hódolni ezzel, szerintem is nagy butaság.
2016. márc. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
34%
nálunk is szóba jött közös tetoválás, de nem valósult meg.. ( a párom fél a tűtől :D ) én azért mégis szeretnék csináltatni vmit ami hozzá köt. ha netán szétválnának az útjaink, nekem egy emlék lenne. nem tudom kitörölni letagadni az életemből, egy fontos fejezet számomra. sok mindenen át segített és nem utolsó sorban ő számomra az első férfi.
2016. márc. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A legjobb barátnőmmel szintén nekem is van egy tetoválásom, mert már nagyon régóta ismerjük egymást. (Nem sokat találkozunk, ezért is jó, hogy velem van ilyen formában.)

Ezt nem bántam meg, és nem is fogom.


A barátommal nincs közös, és valószínűleg nem is lesz, nem nagyon mozgatja meg a téma, de az igazat megvallva engem sem. Nem azért, mert attól tartok, hogy talán egyszer nem lesz majd aktuális, hanem inkább azért, mert feleslegesnek tartom. Persze, nekem mindegy, ha valaki nagyon szeretne ilyet, akkor bátran csináljon.

Úgy vagyok vele, hogy úgyis hamarosan sokkal többet leszünk együtt, vele kelek majd, vele fekszem, vele csinálok sok mindent, tehát mindenképpen egymáshoz tartozunk, egy tetoválás nem erősítené ezt meg. Esetleg annyi, hogy szép, ha jól van elkészítve.

Szerintem ne arra gondolj, hogy "mi lesz majd ha", hanem arra, hogy kell-e az neked, változtatni fog-e valamin. Ha igen, akkor varrassatok egyet. ;)

2016. márc. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!