Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok ezekről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok ezekről a döbbenetes válási arányokrol?

2016. márc. 24. 17:24
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Az itteni emberek nem hiszik, mert itt mindenk cukormázasan édes kapcsolatban élnek. A lényeg: szomorú tendencia, ami ennél még rosszabb lesz a jövőben. Nem akarunk egymással foglalkozni, bezélgetni, stb., csak a kirakat kell, hogy van társam. Pedig egy kapcsolat mindig is ápolásra szorul.
2016. márc. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Ez egy öngerjesztő folyamat, minél több válást lát valaki maga körül, annál természetesebbnek veszi. Én azért reménykedem hogy nem fogok elválni :), az én szüleim és a férjem szülei sem váltak el, szóval elvileg jók az esélyeink :).
2016. márc. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
Semmit. 24 éves férfi vagyok, az elkövetkező 10 évben nem tervezek megházasodni, szóval a válással kapcsolatos dolgok végképp hidegen hagynak.
2016. márc. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja és azt se felejtsétek el hogy egyébként is alig házasodnak az emberek, és ők sem szánják rá túl könnyen magukat - talán már 30 fölött is van a házasságot kötők átlagéletkora. És még ennek ellenére sem sikerül sokuknak jól választani / kitartani egymás mellett...
2016. márc. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
27%

Két szó: Női egyenjogúság.


Amíg ez nem létezett, addig nem volt ennyire rossz a helyzet.

A másik dolog pedig, hogy ez a kor egy csomó jellemtelen, gyenge, agyatlan marhát nevelt ki, akikből hiányzik a küzdőszellem, a kitartás és az erkölcsök. Ez mindkét nemre.


Szerintem a házasság puszta idő és pénzpocsékolás. Nőket venni lehet anélkül is, sőt sokkal olcsóbban is jön ki az ember. Ha pedig gyereket akarsz akkor csinálsz egyet, ahhoz sem kell.


36F

2016. márc. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%
#5: Kicsit röhejes hogy arról panaszkodsz hogy mennyi jellemtelen és erkölcstelen ember van, akikből hiányzik a kitartás, de rögtön ezután képes vagy leírni hogy: "Szerintem a házasság puszta idő és pénzpocsékolás. Nőket venni lehet anélkül is, sőt sokkal olcsóbban is jön ki az ember"...
2016. márc. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6os Most mit mondjak ellentmondásos személyiség vagyok. Amúgy meg ki mondta, hogy rám ez nem igaz ? Annyi a különbség, hogy én ezt már beláttam.
2016. márc. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!