Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen pillanatokra vágytok/él...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen pillanatokra vágytok/éltetek már át/képzeltetek el a szerelmetekkel, amire mosolyogva gondoltok/gondolnátok vissza?

Figyelt kérdés

pl. játszottatok valamit

az esőben futottatok

sütöttetek egy különleges sütit


2016. márc. 31. 17:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Kb felsorolhatatlan ilyen pillanat van (mármint amit megéltünk már.együtt)

Ma pl azt emlegettük fel mikor az esküvőn azt hittem rossz gyűrűt húzott rám, jeleztem megcsréltük, akkor pedig kiderült mégsem volt igazam, újra vissza cseréktük majd mér nem.tudtuk hogy is van. A ceremóni nahy gyűrűcsereberébe fulladt, majd nem tudtuk abbahagyni a nevetést ;)

2016. márc. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem az egyik legszebb emlékem, mikor mesztelenül feküdtem akkori párom mellett, ő nem engedte, hogy betakarózzak, és csak simogatta az oldalamat, monsván, hogy mennyire tetszik neki az ív az alakomban. Az a meghittség, és szeretet, ami a szeméből áradt felejthetetlen emlék.

De sok olyan van, amire szívesen emlékszem vissza. Mikor nagy csikiharc közben leestem az ágyról, ő megpróbált elkapno, végül mindketten leestünk, és nevettünk, mint 2 idióta. Vagy mikor leemelt ismerősnél a galériáról, ölbe vett, és eldőlt velem a kanapén...és még sorolhatnám napestig. Ezektől az őszinte, spontán pillanatoktól lesz tartalmas egy kapcsolat.

2016. márc. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!