Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet valakinek 2 igazi nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valakinek 2 igazi nagy szerelme? Vagy csak az első után hasonlítgat?

Figyelt kérdés
A páromnak volt egy hosszú kapcsolata elöttem, de kb 2 éve nincsenek együtt. A párom nagyon szerelmes volt a lányba. Viszont érzem azt, hogy engem is szeret. Azt mondta, 2 nagy szerelme volt eddig: az exe és én. Elég komolyan tervez velem, de van bennem egy kis félelem, hogy ha a csaj ismét megjelenik, őt választja, ő volt előbb. Egyébként mielött összejöttünk volna, volt egy nagyobb veszekedésünk és az exe után futott, majd visszatért mert állítólag hiányoztam. Ettől félek, hogy a csaj bármikor feltűnhet.

2016. márc. 31. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Mivel minden ember más, azt hiszem lehet "több is". Csak máshogy. Lehet az egyikük a romantikussága és lelkizéseivel éri el a "nagy szerelem" titulust, a másik pedig mondjuk a közvetlenségével, segítőkészségével stb.


Bocsi, még sosem voltam szerelmes, így laikusnak számítok :)

2016. márc. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem valamikor valaki azt mondta (régen), hogy a lányok sokkal többször (akár minden alkalommal) képesek nagyon szerelmesek lenni és mindig egyre jobban és jobban, a fiúk meg fordítva, egyszer max kétszer lesznek szerelmesek és utána meg már csak úgy nagyjából, és ez egész életükre megmarad. Nem feltétlen az első barátnőbe, de az első szerelem.


Azóta jobban figyelgetem az embereknél, ismerősöknél meg akár itt gyk-n is, valamennyi korreláció van benne szerintem. De bőven van rá ellenpélda. Azért a 2 nagy szerelem, főleg nem egymás után teljesen reális, fiúnál is lánynál is szerintem. De mindenki más, szóval lehet hogy neki nem.


Viszont. Attól még, hogy ő volt esetleg az a bizonyos nagy szerelem és te nem vagy. Attól még simán lehet, hogy téged választ, mivel reálisan te kellesz neki. Az, hogy ő VOLT a nagy szerelem, nem fogja ilyen kérdésben befolyásolni. Ettől nem kell félned, ha igaz, ha nem. Az lehet, hogy akkor valamikor történ valami, de nem kell törvényszerűen megismétlődnie. Lehet, hogy tanult belőle.


Az, hogy ki volt előbb, az kb lényegtelen, mert most meg veled van, szóval ilyen értelemben neked van prioritásod. Ez a kapcsolat működik az meg nem működött. Minek dobna ki téged miatta? Már ha ez működik köztetek.

2016. márc. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Te nem szerettél még senkit a párod előtt?

Szerintem nincs olyan, hogy legnagyobb szerelem. Mindig az aktuálisat érzi a legnagyobbnak az ember.

2016. márc. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Titusztitusz ***** válasza:
Lehet persze valakinek "két igazi szerelme"...Sőt, még több is...(Nekem pl. van/volt vagy 6-8 is...)Úgyhogy a párod esetében ilyesmin felesleges fennakadni...
2016. ápr. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is mindegyiket a legnagyobbnak tartottam. Az, amelyik a legtovabb tartott, akibe kb 10 evig nagyon szerelmes voltam, magam is csodalkozom, hogy mennyire nyomtalanul eltűnt!

Persze ferfiaknal lehet h maskepp van, de en azt mondom, hogy szerethet teged ugyanugy.

Ha feltűnik az ex? Ettől szerintem en is tartanék, de ha bizol a parodban es oszinte a kapcsolat, akkor biztos elmondja, hogy ha talalkoznak...

2016. ápr. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!