Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha valaki szerelmes nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki szerelmes nagyon létezik hogy az esze legyőze?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 10. 14:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. ápr. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem létezik, nem mindenki veszti el az önuralmát, akkor sem, ha szerelmes.
2016. ápr. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
létezik.
2016. ápr. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen legyozom mindig halistennek eszemre hallgatók és nem megyek oda olyan lanyhoz aki alapbol elérhetetlen számomra
2016. ápr. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 ~OnLány~ ***** válasza:
Van,hogy túlságosan elvakít,de van,hogy nem veszítik el egyesek az önuralmukat és az eszükre hallgatnak.
2016. ápr. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Létezik
2016. ápr. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én azt tapasztaltam, hogy amikor igazán szerelmes voltam, de igazán, akkor nem tudtam épeszűen gondolkodni.
2016. ápr. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

egy idő után igen. de ez szituációtól is függ. nekem annyi rosszat okozott, hogy kiadtam az útját, pedig akkor is szerettem.


sokkal jobban jártam így. :)

2016. ápr. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem igen. A szerelem egy hormonális állapot, amit elég nagy részben te tudsz kontrollálni. Szóval ugyan úgy, ahogy vannak akik valamennyire fel tudnak ébredni álmukból, meg tudnak betegedni, ha nem akarnak megcsinálni valamit (ki tudatosan, ki nem) vagy tologatni a menstruációjukat (egy bizonyos szinten belül), simán be és ki lehet szeretni valakiből. Csak gyakorlás és elszántság kérdése.

Öhm, hogy az emberek többsége ma meg tudja-e tenni, hát abban nem vagyok biztos...

2016. ápr. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!