Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőm majdnem minden nap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm majdnem minden nap szóba hozza a szakítást, rendkívül idegesítő. Közben meg nem akar szakítani, ez csak egy rossz szokása. Ti nem tapasztaltatok ilyet? 25/F

Figyelt kérdés
2016. ápr. 10. 19:34
 1/7 anonim ***** válasza:
nem, ugyanis az első után kivágtam volna, ha felhozná, és ezt ő is tudja.
2016. ápr. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is egy ideig ezzel fenyegetőztem, aztán előjött egy olyan szitu, amikor tényleg szakítani akart a barátom, úgy összevesztünk.

Onnantól kezdve megértettem a dolgot, és nem dobálózok a szavakkal, különben nem fog komolyan venni.

Ráadásul így vonzottam be majdnem, amit valójában nem akartam.

A lányoknál ez a szakítunk duma azt akarja jelenteni, hogy vegyél komolyan, de annyiszor mantrázzák, hogy pont az ellenkezőjét érik el.

Mondd meg a barátnődnek, hogy ez rossz ómen, fejezze be, különben tényleg ez lesz a vége, mert ezt senki sem képes a végtelenségig hallgatni. 23L

2016. ápr. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátnőm is mondogatja. Megkértem rá, hogy hagyja abba, de sajnos továbbra sem hagyja abba. Szerintem ennek a szónak vagy kijelentésnek súlya van, ami rosszul esik a másiknak, még akkor is, ha az illető nem gondolja komolyan. Szerintem mindenképpen beszélj vele, hogy hagyja abba, mert a jövőre nézve nem sok jóval kecsegtet, ha folyton ezt hajtogatja. Alá ássa a kapcsolatodba vetett hited, és rossz érzéseket kelt. Holott biztos vagyok benne, hogy nagyon szereted. Mondd neki, hogy ez nem kóser neked, hogy rossz érzéseket kelt benned.
2016. ápr. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3-as, te sorstárs vagy. A 2-es választ is jó volt!
2016. ápr. 10. 20:13
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Fú...úgy tűnik, ez egy rossz női "szokás"...ugyanis nekem szintén voltak olyan időszakaim a komoly kapcsolataimban, mikor egy vita hevében azt vágtam a másik fejéhez, hogy "jó, akkor szakítsunk". Erre azt tudom mondani a saját tapasztalataim alapján, hogy a barátnőd vagy magában nem bízik, vagy a kapcsolatotokban. Legalábbis nálam olyankor jött elő ez a dolog, mikor valamiért önbizalomhiányos időszakom volt, vagy úgy éreztem, hogy a kapcsolattal van valami gond (persze ez nem jelentette, hogy valóban volt is). Ilyenkor mi (nők) a buta fejünkkel azt várjuk, hogy a másik kijelentse, hogy mekkora hülyeséget beszélünk, ő nem akar szakítani, mert szeret stb., és utána megnyugszunk. Mondjuk az, hogy minden nap felhozza, elég meredek. Hogy kell ezt elképzelni?
2016. ápr. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Érdekes számomra azt hallani, hogy vannak kapcsolatok ahol a barátnő azzal próbálja "felhívni magára figyelmet" és elérni, hogy komolyan vegye a párja hogy a szakítással dobálózik. Én ezt egyszer sem játszottam be, meg sem fordult a fejemben, a párom mégis komolyan vesz és figyel arra amit mondok vagy kérek tőle. Bár én a veszekedések híve sem vagyok, inkább a jó kommunikációban hiszek és az őszinte beszélgetésekben. Tényleg beszéld ezt meg a barátnőddel és mond el neki hogy ne fesse a falra az ördögöt ezekkel a kijelentésekkel mert ha így folytatja tényleg szakítás lesz a vége. Ha nem érti meg és folytatja akkor elég értetlen lehet kapcsolatok terén...


21L

2016. ápr. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mondok rosszabbat nekem a barátom csinálja ezt és 36 éves. ..

Már megszoktam...

De mikor odakerult a sor,h vége mindig vissza lépet.

Mikor mondja mérgesen, h vége és elkoltozik én csak annyit mondok nyugodtan mosolyogva:-Már megint? vagy Úgy mint múltkor?

2016. ápr. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!