Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy híres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy híres emberbe, nem ismerem, sosem láttam, létezik ilyen?

Figyelt kérdés

Egész nap ő jár a fejemben, csak az ő filmjeit nézem. Minden mozdulatával, arckifejezésével, megnyilvánulásával lenyűgöz. Egy színészről van szó. Sokkal idősebb nálam, de ennyi idősen is tetszik, meg fiatalon is. Minden férfit, fiút hozzá hasonlítgatok, senki más nem tetszik amióta "felfedeztem" őt. Tudom ez mennyire gyerekes, de nem tudom kiverni a fejemből.

19l


2016. ápr. 11. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Á, nyugi, én karakterekbe vagyok :DD
2016. ápr. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért majd írjatok olyan kérdésekhez is légyszi amikor a 19 és 20 és kislányok érett nőnek tartják magukat... :D
2016. ápr. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nagyon jól mondja a 2.

Létezik.

2016. ápr. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Majd jonem egy igazi srac.
2016. ápr. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Teljesen normális. Én is így vagyok egy színésszel imádom, ő az egyetlen szerelmem, minden filmjét megnéztem stb stb stb...

De van egy rokonom, aki 21 éves és egy anime karakterbe szerelmes

2016. máj. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!