Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Pasik zavarna ha a barátnőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik zavarna ha a barátnőtök kedvesemnek hivna, és nem a keresztneveteken?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 12. 09:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem. :)

Szerintem egymás becézgetése, "elnevezése", benne van egy kapcsolatban. :)

(Kedvesem, szivem, stb...)

2016. ápr. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért van egy határ, a pirinyó bögyörő p*csköszörű-vakargató tekergőző kuckóba bevackoló mókuska pl. nekem már nem fér bele, a "kedvesem" meg egy olyan lány, akit farkasok szoptattak és... na jó te térjünk el ennyire a témától, a kedvesem még oké.
2016. ápr. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Engem a volt barátnőm Édesemnek hívott, én is őt. :D
2016. ápr. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Engem minden lány ritkán hív a keresztnevemen, érdekes. Én őket szinte mindig.
2016. ápr. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Engem valamiért zavar. Nem tudom miért.
2016. ápr. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Inkább megnyugtatja mint zavarna. Én is szeretnék majd valakit becezgetni :)
2016. ápr. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Engem kifejezetten irritál ha ilyen elcsépelt becézgetéseket látok mindenütt, nekem valamiért ez komolytalan. Ezt a kapcsolatunk elején meg is beszéltem a barátommal, így néha poénból "életemnek" vagy "cicámnak" hív, ilyenkor én az exemnek hívom :)

Imádjuk egymást, lassan 1 éve együtt leszünk, és ezek nélkül a nyáladzó becézések nélkül is tökéletesen megvagyunk. Mindkettőnknek van normális neve. 18/L

2016. ápr. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk 12 év után is ez megy:) 36f
2016. ápr. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!