Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak mikor először megláttá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak mikor először megláttátok a párotokat meztelen mennyire néztétek kritikus szemmel, mennyire zavartak a kisebb hibák?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 14. 15:24
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Én bizton állíthatom, hogy a párom nagy ívből tojt a hibáimra. :)
2016. ápr. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Semennyire ... szerintem akkor teljesen máshol járnak az ember gondolatai. :)
2016. ápr. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Semennyire.
2016. ápr. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Egy kicsit narancsbőrös volt a segge és a combja felső része, a mellei kicsit meg voltak ereszkedve. Tudod mennyire érdekeltek ezek az esztétikai hibák? SEMENNYIRE SEM! Úgy volt tökéletes. Ráadásul van egy olyan perverzitásom, hogy az enyhén cellulitiszes popsit sokkal vonzóbbnak találom, mint az olyanokat, amiken annyira feszes a bőr, hogy majd' szétreped.
2016. ápr. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
Semennyire, az alakja nem tudott meglepni mert nem bő rapper ruhákban járt a lány , így olyan is volt amilyennek elképzeltem, apróbb hibákra meg sz**arok rá
2016. ápr. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%

? Semennyire. Nem fedeztem fel hibát, de nem is kerestem.

Ha szeretsz valakit, nem vizslatod, vizsgálgatod, mint egy tárgyat.

2016. ápr. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Hmm nagyítóval mentem végig a testén és ha volt valami hiba akkor lapát.


Nem figyelem mert senki sem lehet tökéletes és nem is igazán érdekelnek a hibák nekem is vannak sajnos

2016. ápr. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 schamuelson ***** válasza:
100%
Én abszolút hibátlannak láttam, ugye a szerelem tehet velünk ilyent. És minden apró, általa hibának nevezett dolgot külön-külön is szerettem, mert az is ő, azokkal együtt fogadtam el.
2016. ápr. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem néztem abszolút kritikus szemmel. Ilyenkor az ember nem a hibákkal foglalkozik, hanem a két cicivel, a popsival... és a többivel.


Ha jól emlékszem, akkor ránéztem és egyből belemarkoltam a seggébe. Utána pedig jött a többi. Ejj de régen is volt.

2016. ápr. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Mint láthatod, a kisebb hibák nem érdekelnek minket.


Viszont ez a "jaj, mi lesz velem, nem tetszem magamnak, de változtatni már derogál, csak panaszkodok és akadékoskodok folyton"-hozzáállás iszonyat irritáló és kiábrándító, szóval ne juss el odáig. Ha valami nem tetszik magadon, változtass, ha nem akarsz/tudsz rajta változtatni, akkor meg ne rinyálj miatta.

2016. ápr. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!