Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Régi típusú, tradicionális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régi típusú, tradicionális szerepet kedvelő szép nőből manapság sok van?

Figyelt kérdés

Szinglikre értem. Akik: nem qrvulnak, kölcsönösen tudnák tisztelni,szeretni egymást, stb,stb...

25 évesen nem láttam kicsiny fővárosunk területén aki ezzel azonosulni tudna



2016. ápr. 16. 22:17
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Én se sokat látok ilyet sajnos. Viszont volt egy kérdés kint nem rég egy orosz srác írta ki és pont azt ecseteli hogy az orosz nők mennyivel jobbak ilyen szempontból :D
2016. ápr. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
20%
Az orosz srác kérdését olvasva én már el kezdtem csomagolni mire rájöttem hogy nem is tudok oroszul. :(
2016. ápr. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
CYKA BLYAT
2016. ápr. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
36%
Erre azt mondom, 50-50% az arány, hiszen nem ismerhetünk minden nőt. Nem mindenki egyforma. Én személy szerint, több normálisat (ahogy írnád, régi típusú, tradícionális) nőt ismerek, mint csatakancát. :D
2016. ápr. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Erdekelne, mit ertesz tradicionalis szerep alatt (nem feminaciskodni akarok, csak kivancsi vagyok, kinek mit jelent ez a "mai vilagban".) :)


23N

2016. ápr. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A világ változott, más lett a felállás, szerintem egyáltalán nem ennyire rossz a helyzet rengeteg olyan csaj van aki hűséges, aki rendes fiut akar és azzal is jön össze évekre, Kérdés, hogy kinek mi a rendes, meg az igénye. Többnyire szájról szájra terjedő pletykák hatására hiszik ezeket az emberek, mert vanegy réteg akik ezt tényleg űzik de az a réteg régen is ugyanez volt. A probléma a túlnagy konkurencia túlsok a fiu kevés a lány, és az, hogy a sok pletyka hatására a fiuk úgy ugranak a nőnemüekre mint a pincsikutyák, leadnak minden igényükből mert annyira ritkán jutnak nőhöz.
2016. ápr. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%

Na látod, én meg épp az ilyen férfiakból látok borzalmas hiányt.

Viszonylag fiatal vagyok, 21, de igenis egy olyan közegben nőttem fel, ahol a tradicióknak szerepe van, és nekem nagyon tetszik az hogy mindennek megvan a maga ideje. Udvarlás, hasonló dolgok. De még a mai napig nem találtam ilyen srácot/férfit.

Bár nem is csodálom annyira... a hasonló korosztályom éretlen, az idősebbeknek meg én még nagyon fiatal vagyok.


Szóval erről ennyit, hajrá macskás néni szerep :)

2016. ápr. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem, egyáltalán nincs belőlük sok. Legalábbis az én ismeretségi körömben úgy 20/1 ha van.
2016. ápr. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A többit sem tartom krvának.

Csupán nem látják hogy XX nem egy egyenlő XY.

Oké hogy társadalmilag egyenlő jogaink vannak, de egy férfi se nő, és egy nő se férfi.

Sok a játszmás, hiányzik az az egyenesség, és néha a sallangos körítést többre értékelik mint a tisztességet.

Értsd a párom sosem volt a szavak embere, vagy a romantikus alkat, és nem a klasszikus szépség, nekem szép a hosszú hajával, szakállával, de sokaknak nem jön ez be. Sok kapcsolata bomlott ott fel hogy nem "éreztette" a szeretetét azzal hogy olyan helyekre járkált velük ahol nem érezte jól magát, nem mondott oraveczcoelho idézeteket, telefonál (rendes hívás sms) nem facebookozik, azaz nem körít (nem öreg 25 alatt van).

Viszont egyenes kompromisszum kész, lehet rá számítani, normális emberi jövőtervei vannak amikért tesz is.

Nem "egy nőt" keresett maga mellé hanem társat az életben, nem hiányzik belőle a szerelem, nem maradt el az udvarlós időszak, csak a maga módján fejezi ki magát.

De ezt sokan nem értékelik ebben a korosztályban.

Szóval nem tényleg nincs sok ilyen nő. Nem krvák mások sem csak mást látnak értéknek.

2016. ápr. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem igazából egy bajom van a hagyományos szeeppel. Hogy nem elég. Szeretek dolgozni, tanulni, önállónak lenni. Önmagában a háztartás vezetését, szülést elég degradálónak, börtönnek érezném.


Korábban ha egy pasinak elmondtam, hogy jogász vagyok, egyből karrierista vagy feminista pitsa lettem vagy megijedtek. Nem mintha ez akkorra teljesítmény lenne. Egyébként nőies vagyok, és szívesen foglalkozom a házzal, kerttel, imádok sütni-főzni és nagyon fontos a család. Sosem voltam bulizós, vagy divatőrült és sok férfi sem volt az életembe viszont keményen hajtottam, dolgoztam már diákként is, érdekes, hogy a férfiak többsége nem szívleli az ilyesmit. Nem akarok versenyezni, és nem gondolom, hogy férfi-nő ugyanolyan. Egyenlő, de nem ugyanolyan. Viszont sokszor találkozom azzal munkában, hogy az én szavamra kevesebbet adnak, nem a cégnél ott elismerik a munkám, inkább mikor ügyfelek jönnek. Vagy itt is sok olyan hozzászóló van aki nem tudja elképzelni, hogy egy nő felelős pozícióba van anélkül, hogy lefeküdt volna érte valakivel. Sajnos nagyon sokszor találkozom ilyen mentalitással. Még most is sokan úgy gondolják a nő ne dolgozzon ne gondolkodjon és ezek többsége dobálózik a hagyományos szerepekkel. Nem minden férfi ennyire buta aki a hagyományos családfelállást preferálja, de sok ilyen van. Nem tudom kérdező, te hogy érted a tradícionális szerepet. A nem korlátozó értelemre sok nő vevő.

2016. ápr. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!