Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak ti elsők vagy inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ti elsők vagy inkább utolsók lennétek egy nő életében?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 21. 14:18
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
A legjobb az lenne ha én lennék az első és az utolsó :D.
2016. ápr. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
3%
Ha nem lehetek neki mind a kettő -- akkor inkább egyik sem...
2016. ápr. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
4%
mind a 2 vagy egyik sem.
2016. ápr. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 opened paradise ***** válasza:
86%
Utolsó. Nem úgy,hogy már nem vagyunk együtt és nem talál mást,hanem olyan,aki mellett megmarad. Nem baj,ha még nem volt előttem senkije sem,nem azért. Csak akkor még talán ott lesz benne,hogy kéne más is. Illetve,ha utolsó lehetsz,az nagyobb "érdem". Akkor miattad maradt ez meg,de ha első vagy,akkor már csak amiatt is "különleges" vagy,jobban elnézik a hibákat,mert eddig még nem volt senki sem.
2016. ápr. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én annak is örülnék, ha csak lennék.
2016. ápr. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%

Én inkább egyetlen lennék, nem lényeg, hogy első.

Bár még sosem voltam első...

Vagyis csak szerelmi értelemben de, voltam.

Szexuálisan viszont még nem.

Mondjuk azért kíváncsi lennék milyen lehet úgy is elsőnek lenni...

30/F

2016. ápr. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
38%
Érdekes, hogy az első 3 válaszolót mindenki lepontozta, na mindegy én meg felpontoztam őket, nem értem, hogy miért 0%, ha valaki első és utolsó is szeretne lenni egy nő életében. Én is első és utolsó szeretnék lenni. De lehetnék utolsó is, nem zavarna, ha előttem lett volna 2 másik pasija, viszont olyan nővel nem jönnék össze, akinek volt 10-15 pasija, s én lehetnék a 11-16. a sorban. Azokat a nőket elég nagy k.u.r.v.á.nak tartom, akikben 3-4-nél több farok volt életük során. Szóval bizonyos nőkkel nem is ismerkednék, ha megtudnám, hogy már 5-nél többen megszúrták. Első meg szintén nem szeretnék lenni egy csajnak, hogy aztán dobjon, s összejöjjön másokkal is utánam. Amúgy az mekkora hülyeség már, hogy másokat is ki akar próbálni? Az emberek nem ruha darabok, hogy felpróbálgassuk őket.
2016. ápr. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az egyetlen!
2016. ápr. 22. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az élet minden területén igyekszem első lenni. Az "indultak még" kategória nem az én világom. A nő az egyetlen kivétel. Náluk jobban szeretek sokadik és utolsó lenni. Valamit (valakit) "választani" csak egy halmazból lehet. Ha csak egyetlen példány van belőle, az inkább csak beletörődés, mintsem választás. Ha több partnere volt előttem, nálam viszont révbe ért, akkor tudom, hogy én vagyok neki a legjobb.

Csak adalékképpen említem, hogy a második feleségem régi ismerősei mindig összesúgnak a hátam mögött, és azt találgatják, vajon mit tudok én nyújtani egy nőnek, amit senki más nem tud?

2016. ápr. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!