Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, mennyire beszéltek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire beszéltek egymás között pasikról?

Figyelt kérdés
akik próbálkoztak mondjuk?
2016. ápr. 26. 21:19
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
Eleg sokszor:D
2016. ápr. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
5%

komoly kapcsolat tabu. Hírzárlat!

A próbálkozók szót sem érdemelnek!


De egy éjszakásokat és szexkapcsolatokat ki szoktunk. A barátnőim pontosan tudják hány pasival voltam a fenti kategóriában kinek mekkora volt a péló azzal, hogy ügyeskednek és milyen eredménnyel. Ahogy én is viszont.


Egy könnyed csajos estén nagyon jó a cikisebb eseteket feleleveníteni és együtt röhögni rajta.

2016. ápr. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
7%

#2

Gátlástalan egy nő vagy.

2016. ápr. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%

A legjobb barátnőmmel, aki szintén szingli, a kiszemeltünk kb minden lépését elmondjuk egymásnak :'D

A kevésbé jó barátnőim mind kapcsolatban vannak, ha van valami amiről szívesen beszélnének azt meghallgatom, de egyébként velük pasi terén nem sok közös szavunk van. Esetleg a jóképű színészeket szoktam velük kibeszélni (pl. miért tetszik nekem jobban Chris Evans mint RDJ? :D ilyen és effajta messzemenő vitákba szoktunk bonyolódni)


Ha valaki próbálkozik nálam (nem sűrűn történik ilyen) azt is a szingli barátnőmmel szoktam megbeszélni, de ezek is csak olyan szintűek, hogy "képzeld ma egy tök helyes sráccal szemeztem a buszon" szóval semmi extra dolog.

2016. ápr. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%
Csak a legjobb barátnőmmel beszélgetünk ilyenekről :)
2016. ápr. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
25%
Egyéb témájuk sincs: expasas, expasas jelenlegi nője, leendő pasas, leendő pasas jelenlegi nője, lehetséges pasasok magasztalása, nem lehetséges pasasok alapos fikázása, valami idióta femdom sorozat, favorit férfihíresség magánélete, allies, azaz a konkurencia, akiket lehet szapulni, mocskolni, szóvirágok, blablabla, hazudozások, blablabla, kétszínűség, blablabla, nyalizás, blablabla... :D Ilyen egy tökéletes barátság nő és nő között. :D
2016. ápr. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Jaja, néhányról viccelődünk, persze nem bunkó módra. Ha meg valaki bejön arról is állandóan dumálunk, de úgy általában a paptól kezdve főleg a rendőrökön át, az utcaseprőig mindenkiről beszélünk :)

17L

2016. ápr. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem igazán. Mindannyiunknak van kapcsolata inkább csak általánosságban szoktunk beszélni róla. A pasik mint olyan nem téma.
2016. ápr. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
van kapcsolatunk. (hosszútávú) nem szoktunk. Tiniként, mikor csak kiszemelt volt, állandóan róluk beszéltünk
2016. ápr. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Azzal hogy kik probalkoztak azt elmeselem..

De a kapcsolataim szexuális dolgait egyaltalan nem. Azt viszont mar igen hogy szemelyisegeben miben nem stimmeltunk vagy STIMMELT haha

19

2016. ápr. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!