Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Van még esély,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Van még esély, hogy megbocsátja ezt félreértést? Hiányzik a vele való kommunikáció. 23/L

Figyelt kérdés

Ezt a kérdést írtam tegnap:


http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szerel..


Most annyit változott a helyzet:


Egy hét elteltével fel mentem az oldalra nem írt vissza a beteg fiú semmit.

Most megint írtam neki, hogy bocsánat, nagyon szégyellem magam, jó ember vagyok csak a telefonom adtam kölcsön. Nem zavar, hogy beteg. Jó volt vele beszélgetni......



2016. máj. 1. 22:11
 1/8 Noren1989 ***** válasza:
71%

Kislány, ha nem írod ki minden nap 3x ugyanazt a folytatásos teleregényt, nekünk akkor is teljes napjaink lesznek.

Legyél szíves türelmesen várni, míg a beteg srác visszaír.

Ha nem ír vissza, így jártál.

26/F

2016. máj. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Kedves Válaszoló!


Ez nem telenovella. Elégé elfoglalt vagyok két egymástól különálló dolgot tanulok + üzleti nyelvvizsgára kötelezett a munkahelyem.

Nem véletlen írom ki ezeket kérdéseket. Link beszúrást azért alkalmazok mert nem szeretnék sokat írni nincs sok időm.

Viszont én eddig minden emberi kapcsolatomat legyen az ( szerelem, barátság, vagy ismerős, vagy esetleg olyan akivel kötelességem együttműködni legyen az munka akár iskola) igyekeztem intelligensen harag és életre szóló sértődés keltés nélkül intézni.

Viszont most kissé elakadtam ebben a dologban.

2016. máj. 1. 22:35
 3/8 Noren1989 ***** válasza:
50%

Kedves kérdező: ezeket már lassan 3 napja olvassuk, nem igaz, hogy ennyi idő alatt nem sikerült egyetlen jó választ sem találnod, amelyet a magadénak érezhetsz.

Kérlek, akkor, mérlegeld az összes beérkezett választ, és dönts.

2016. máj. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Kedves valaszolo


Meg sosem voltam ilyen elethelyzetben. Es nem vagyok kepbe hogy ezt hogx lehetne intelligens ember mondjara intezni

2016. máj. 1. 23:35
 5/8 Noren1989 ***** válasza:
50%

1: felméred, h mit tehetsz,

2: megteszed,

3: vársz a reakcióra

4: ciklus újraindít.

Te ugye kerested, még nincs válasz. Más módon meg tudod találni a beteg srácot?

2016. máj. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Fish1 ***** válasza:
100%

A régebbi kérdésedhez válaszoltam.

Az őszinteség a lényeg mindenkivel kapcsolatban. Ha a srác nem ír vissza, akkor sajnos ezt kell elfogadnod.

2016. máj. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hívd fel a fiú figyelmét erre az oldalra. Mindennél ékesszólóbban bizonyítja a jószándékodat.
2016. máj. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!


Köszönőm válaszod. Igazad lehet egy próbát megér a dolog, erre nem is gondoltam még. Alapjáraton jó ötletnek tűnik, remélem jól is fog elsülni.

2016. máj. 4. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!