Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak voltatok szerelmesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak voltatok szerelmesek ribi@ncba?

Figyelt kérdés
Összejöttem 1 lánnyal szexkapcsolatnak indult volt barátja is.Régebben is elég könnyűvérű volt, voltak párhuzamos kapcsolatai ,megcsalások...Persze vannak jó tulajdonságai is. Közbe egymásbaszerettünk. Én komoly kapcsolatot szeretnék mert bentvagyok a korba(36),akár családalapítást is. Ő is hasonlóan gondolkodik velem kapcsolatba(ő 28).Jól érezzük magunkat egymással de valahogy félek vele komoly kapcsolatba belemenni az előélete miatt. Létezhet,hogy megkomolyodott tényleg a kora miatt vagy miattam?(ő ezt állítja)
2016. máj. 4. 15:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
férfiak mivel másabbak? ők meg hímk"urvák
2016. máj. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%

Gondolom te tetted fel tegnap azt a kérdést, ahol sokan nekem is estek.


Itt a válaszom nem, nem szerettem még bele ilyen lányba.


Amúgy a félelmeddel kell kezdened valamit, ez az egy biztos. Vagy felejtsd el a lányt vagy felejtsd el a múltját, de úgy ne menjél bele, hogy tüske van benned és tudat alatt végig arra vársz, hogy hibázzon és minden gyanakvásod igazolást nyerhessen.

Nem a lány miatt, hanem magad miatt.

Az csak időpazarlás.

2016. máj. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Persze az exem is egy rib ancba szerelmes.
2016. máj. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Igen, voltam. Ő is azt állította, hogy "a múlt az múlt", megváltozott, bízzak benne, stb...

Nos, kutyából nem lesz szalonna.

2016. máj. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem fog kifordulni önmagából.
2016. máj. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Igen voltam egyszer és a tenyeremen hordtam kb. 32-33 évesek voltunk akkor, agyba-főbe megcsalt, utánam még vagy 5-6 férfival megtette ezt akik ugyanúgy kidobták az életükből. Kb. 38 évesen tényleg megkomolyodott részben a kidobások, részben egy barátnőjére hallgatva. De nagyon sok idő volt amíg megváltozott és nem nálam tette ezt sajnos. 38/F
2016. máj. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Igen, voltam de az teljesen más helyzet volt mint a tied.

És ja, létezhet, h megkomolyodott.. Ugyanúgy ahogy egy össze-vissza kefélő férfi is megunhatja azt, és vágyhat komolyra. De ha rib ancnak minősíted akkor szvsz hagyd békén inkább :D

2016. máj. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
"Összejöttem 1 lánnyal szexkapcsolatnak indult volt barátja is." Vagyis elfogadtad ezt a felállást. Akkor meg mi a kérdésed?
2016. máj. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

A csapongásban az is benne van általában, hogy nem szerelmes valaki. A kérdés, hogy itt nálatok milyenek az érzelmek. Szerintem ez nagyon kulcs.


Amúgy mióta tart. Lehet az is számít itt.

2016. máj. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
1,5 éve tart
2016. máj. 4. 18:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!