Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vallotattok már olyannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vallotattok már olyannak szerelmet, akivel randizgatattok, de nem szeretett, mi lett a vege?

Figyelt kérdés

huszoneves nokent, egy majdnm féléves se veled se nélküled kapcsolatban ott tartok, hogy alig birom ki hogy ne uljunk le, mondjam hogy szrelmes vagyok, vele akarok lenni. O sokat dolgozik, jol el van, mikor van ideje jelentkezik..hullamvasut, mondtam mar hogy zavar hogy nem kommunikál velem. De mi van ha szerelme vallok? olyankor a erfiak lépnek, vagy vegképp oda az erdeklodes, igy is en vagyok az aki tobbet nyomul.

Ti voltatok már igy?


2016. máj. 8. 15:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Én férfiként nem akarnám ,hogy egy nő is szerelmet valljon mivel én sem fogok soha.Én azt a kapcsolatot keresem ahol nincs jelen a szerelem de mégis vagyunk egymásnak.
2016. máj. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
te akkor sosem erzel semmit?
2016. máj. 8. 16:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Maradjunk meg barátnak én általában a rózsaszínfelhős korszakot átlépem mert utána legtöbben úgyis társak lesznek ezért feleslegesnek tartom azt amit említettél.
2016. máj. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tapasztalatom, hogy nőként nem jó, sőt, tilos szerelmet vallani, pláne egy ilyen helyzetben.

Háromszor csináltam, mindig befagyott tőle a kapcsolat, aztán 23 éves korom után soha többet, és úgy lettek is működő képes kapcsolataim. Nem vallok szerelmet férfinak, pláne nem elsőként. Na jó, inkább csak az az igaz, hogy nem elsőként, mikor már régebb óta együtt voltunk, és tudtam, és mondta, hogy fülig szerelmes, akkor már én is bátran kitárulkozhattam, de ez hosszabb idő után volt, nem ismerkedésben, vagy nem úgy, hogy nagyon jól tudtam, hogy az illetőnek nem én töltöm ki a gondolatait a nap 24 órájában. Szerintem csak rosszabb lesz, ha megteszed, sajnos valószínű nem szerelmes beléd, csak kedvel:-(. Ha nagyon szenvedsz, kilépsz ebből, és keresel olyat, aki igazán értékel és szeret, vagy ha vele akarsz lenni, akkor eltűröd ezt, ezen változtatni ezzel nem tudsz, sőt talán inkább azt tanácsolnám, hogy kicsit legyél érzelmileg láthatóan független tőle, azzal talán többet érhetsz el.

2016. máj. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha ilyen rapszódikus, akkor ne mondd neki, hogy szereted, vagy szerelmes vagy bele. Hagyj időt neki, hogy fejlődjenek az érzelmei. Ha ő is szeret, időt fog tölteni veled.
2016. júl. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!