Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Életem legmélyebb plátoi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Életem legmélyebb plátoi szerelmét élem évek ota, miközben párkapcsolatban élek. Ti hogy birjátok ezt elviselni?

Figyelt kérdés
14 éve élünk együtt. Kb. Négy éve szerelmes vagyok egy baráti körünkbe tartozo nöbe. Mély baráti a kapcsolat a két család között. Mindenhol több gyermek is van. Mind a két párkapcsolat nagyon nehéz, de kitartoak vagyunk. Szerintem, ha egyedülállok lennénk, összejönnénk. A jelenben minden szinten nagyon korrekt határhuzás van. Még energetikai vámpirkodás sem folyik. Nincs hivogatás, külön taálkozo, privát mély beszélgetés.Csak tegnap amikor egy munkamegbeszélésen megláttam, elakadt szoszerint a lélegzetem a szépségétöl. Teljesen ledöbbentem, hogy ilyenre is képes vagyok. Az a stratégiám, hogy azokat a mély gyengéd, meleg érzések, amiket felé érzek, igyekszem átvinni a feleségemre, meg atöbbi emberre. Amit meg a hölgy iránt érzek azt igyekszem derüs felülemelkedettséggel hodozni. De azért sokszor nagyon nehéz. Olyan mintha azt a nagyon mély, romantikus, lovagias, tartással teli, középkori lovagi szerelmet, amire egész életemben vágytam. Megkaptam volna. Csak tragikomikus idözitéssel, és nem a megfelelö személlyel. Ti hogy tudtok hordozni egy ilyen érzést?
2016. máj. 9. 16:39
 1/8 90-ben született F.. ***** válasza:
Kitartást ehhez a rettenetesen nehéz küldetéshez. Nem irigyellek. Reméljük kellő önuralmad lesz hozzá, hogy ne lépd túl a meghúzott határodat.
2016. máj. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát ez tényleg eléggé nehéz helyzet lehet. Nyilván mindkettőtök meg akar maradni a saját kapcsolatában, és eszetek ágába sem jut, hogy felégessetek magatok körül mindent, és "megszökjetek". Ez teljes mértékben érthető.


Viszont az én véleményem az, hogy Te nem kapsz meg mindent a feleségedtől, amire vágysz. Félre ne érts, nem szeretném degradálni a házasságodat. Viszont ami tény, az tény.


Amit a hölgy iránt érzel, az pedig szerintem szimpla fellángolás, az imént említett ok miatt. (Nem kapod meg, amire vágysz)


Szerintem ülj le a feleségeddel, és beszéld meg vele, hogy már nem ugyanaz a a házasságotok, mint rég, és próbáljatok úgymond "újítani". Ha ennyire kitartó vagy, akkor valószínűleg nagyon szereted a feleségedet, és ha ez így van, akkor ahhoz is elég kitartó leszel, hogy együttes erővel helyretegyétek azt, ami nem jó a kapcsolatotokban.


Sok sikert. :)

2016. máj. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Miért nehezek a párkapcsolatok? A mély plátói szerelem csak a szépségére vonatkozik, vagy a belső tulajdonságaira is?
2016. máj. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez sima külső vonzalomnak hangzik.

A feleséged már nem vonzó a számodra? Esetleg szebbnek látod ezt a nőt?


Szerintem jó úton jársz, ne legyél h.lye.

Ne misztifikáld túl ezt a nőt. Pont attól lesz izgalmas hogy azt hajtogatod magadban hogy ezt nem szabad. Amit meg nem szabad az rögtön kell.

Próbálj kevesebbet találkozni vele. Újítsátok a házasságotokon, szexuális életeteken. (randizzatok, izgalalmas közös programok pl.: wellness kettesben, páros masszázs, utazás kettesben, éjszakai hajózás a Dunán, szabadulós játékok, szexuális játékszerek, jelmezek, új pózok, új helyszínek).

Gondold végig mit szeretsz a feleségedben, miért szerettél bele, mik a legjobb tulajdonságai, első csók, első szex stb.

2016. máj. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
A mienk igy kezdodott csak mi atvittuk realitasba, ennek ellenere a parjainkkal maradtunk es igy jo a dolog-egyebkent megorultunk volna egymas nelkul:-)
2016. máj. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok, nagyon köszönöm a gondolataitokat, meg a privátban megirtakat is. Segitettetek, más szemszögböl is nézni a dolgokat. Ha jön még valami,azt is szivesen fogadom. Nagyszetü emberek vagytok.
2016. máj. 9. 18:00
 7/8 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem egyáltalán nem vagy lovagias, ezzel a párod teljesen megalázod, hogy titokban így érzel mások iránt. Már 4 éve tart, ez nem egy gyorsan elmúló dolog. Miért teszed tönkre a saját életed és titokban másokét is ahelyett hogy bevallanád az igazat és elválnál? Én biztos nem akarnék olyan férfival lenni aki mások iránt érez így. A feleségednek is joga van ahhoz, hogy valaki így érezzen iránta és nem csak erőltetve, hanem őszintén.
2016. máj. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
En viszont azt gondolom hogy ez a helyes ahogy te teszel es meg kell mondjam manapsag ritka es becsulendo hogy kitartasz es probalod a sajat kapcsolatodba atvinni ezeket az erzeseket.
2016. máj. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!