Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan folytathatnánk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan folytathatnánk?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki már régóta tetszik és egy hónapja megvolt az első randink is, ami szuperül sikerült. Azóta is találkoztunk párszor, de legtöbbször társaságban az egyetemen. Most hogy vizsgaidőszak van, mindketten nagyon elfoglaltak vagyunk, ráadásul én bejárós vagyok, töb, mint egyórányira a sulitól és tőle, így eddig nem tudtunk találkozni, mióta vége a félévnek.

A nyártól is tartok, mert tudom, hogy hazamegy, ami olyan 200 km-re van az én otthonomtól és a sulinktól is. Legalább hat hét nyári gyakorlaton lesz, így ez már biztos. Én egyre jobban kedvelem őt és amikor együtt vagyunk látom, hogy neki is tetszem, de félek tőle, hogy nagyon komplikált lesz ez így. Ettől még persze nem akarom feladni, csak nem tudom, hogy oldhatnánk meg a kapcsolattartást. Ötletek?

Előre is köszönöm a normális válaszokat.



2016. máj. 11. 15:23
 1/2 anonim ***** válasza:
46%
Figyelj nem kell sülve főve együtt lenni elég egy hónapba egyszer találkozni közbe meg tartsátok a kapcsolatot neten.
2016. máj. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Most sok helyen lehet kapcsolatot tartani facebook skype stb arra a par hetre jo lesz... fo a bizalom
2016. máj. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!