Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha tudját0k valakiről hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tudját0k valakiről hogy korábban megcsalta az akkori párját, össze "mernétek" vele jönni, vagy mindenképp attól féltének, veletek is megteszi? Van aki így van a párjával esetleg?

Figyelt kérdés
Nem vagyok ilyen helyzetben de elgondolkodtam ma ezen a kérdésen :) (0-t direkt írtam,nem engedi a "tudjátok" szót:/)

2016. máj. 16. 20:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nem jönnék .
2016. máj. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én így voltam az exemmel. Nem kellett volna. :D Legközelebb nem leszek ilyen hülye.
2016. máj. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Összejönnék, persze a körülményektől függ. Nem csaltam még meg senkit, de nem olyan egysíkú a gondolkodásom, hogy az illető biztos, hogy engem is megcsalna.
2016. máj. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

A párom egy hét éves kapcsolatból jött ki, annak az elején megcsalta a lányt, de szakított ia, mert egy gerinctelen féregnek érezte magát, de rájött, hogy hibázott, visszakönyörögte magát. Csak épp nem mondta el a lánynak, miért szakított vele.. . Később derült ki, rá is nyomta a bélyeget az amúgy is több okból nem működő kapcsolatra.

Ezt még valamikor a kapcsolatunk elején el is mondta. Tudom, hogy egy életre megtanulta a leckét, hogy akkor nagyon fiatal és idióta volt, és vezekelt is rendesen, főleg, hogy vele is hasonlót tett a lány a végefelé.

Tudom, hogy velem nem fogja megtenni. Mindenki érdemel egy második esélyt.

Többszöri megcsalás vagy szeretőtartás más elbírálás alá esik.

2016. máj. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Feltételezném, hogy velem is ugyanezt tenné. Nem jönnék össze vele.

L21

2016. máj. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem jönnék össze. Elvi kérdés, hogy nem csalok meg senkit és persze, hogy hozzám hasonló gondolkodású, mentalitású, érzelmi világú nővel jövök csak össze. Van más út is a megcsaláson kívül, ha nem működik egy kapcsolat.
2016. máj. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem jönnék össze ilyen lánnyal, mivel egyszer már beleestem ebbe a hibába. Ugyan én is tudtam, hogy van valakije, de azt hazudta nekem, hogy mennyire borzasztóan szemét módon bánik vele és hurr durr.


Kvázi velem csalta meg az előző barátját, aztán lett belőle egy 2,5 éves kapcsolat, aminek a végére én kerültem a farok másik oldalára, engem csalt meg és engem hordott el mindennek.


Egyes lányok/nők igencsak ügyesen tudják manipulálni az embert. Azt pedig megtanultam, hogy ha valaki képes velem megcsalni a barátját, akkor később engem is szemrebbenés nélkül meg fog csalni mással.

2016. máj. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Összejöttem vele, hiba volt, mert ugyanúgy engem is megcsalt nem egyszer.

Utána olyat választottam, akinek nagyon kevés párkapcsolata (de az hosszú!) volt, és ismerem jól a témához a hozzáállását.

2016. máj. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
74%
Persze, az h valaki mit tett a multjaban semmi koze a jelenhez sem a jovojehez. Ide tenyleg csak tini huszon evesek irnak?
2016. máj. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
#9: Ez egy alternatív világ. Itt mindenki a teremtés koronája, fizikailag és morálisan is.
2016. máj. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!