Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Nektek ha egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek ha egy fiú tetszik akkor ti szoktátok keresni?

Figyelt kérdés
Pl Facebookon írni neki , vagy felhívni

2016. máj. 24. 16:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Felhívni nem, az nekem sok az ismerkedés fázisban. De ha tetszik, akkor merek neki írni egyszer-kétszer, de ha ő nem keres, akkor többször nem fogom.
2016. máj. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
52%
Nem.
2016. máj. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
59%
Ez ellenkezne a Nőiesség Alaptövényével, miszerint minden a férfi kötelessége.
2016. máj. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
83%
Ha tetszik akkor simán ráírok én is, de nem szeretek mindig kezdeményezni, nehogy túl nyomulós és egyoldalú legyen.
2016. máj. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
54%
Én nem szeretek csetelni, ezért mindig levelezni szoktam a másikkal, és így nincs ilyen probléma sem, hogy ki keresi a másikat, mert csak válaszolgatunk.
2016. máj. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
92%

"túl nyomulós" really?


Felejtsük már el ezt a "nem akarok nagyon nyomulni, mert még a végén elkergetem" féle szánalmas idétlen semmiből jött KIFOGÁSOKAT. Mégis melyik pasi szaladna el egy nőtől aki kezdeményez nála? ez inkább főnyeremény és jackpot mint elijesztés! talán félne a pasi hogy nem ő lehet a vadász aki megszerzi a zsákmányt? hagyjuk már, de komolyan.

2016. máj. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
36%

Utolsó. Pedig elhiheted, hogy van ilyen. Én legalábbis már többször befürödtem azzal, hogy sokat kezdeményeztem egy srácnál, és a reakció kivétel nélkül az volt, hogy eltávolodtak tőlem.

EZÉRT nem akarunk túl nyomulósak lenni. Nem pedig csak kifogásként vetjük ezt ide.

2016. máj. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Fingkirály ***** válasza:
100%
Ez azért van, mert egyáltalán nem tetszettél annak, akire "nyomultál". Ilyenkor már az is nyomulásnak számít, hogy egyáltalán keresed :P de komolyan. Ha valaki vevő rád, akkor örülni fog, sőt, minél gyakrabban keresed, annál inkább.
2016. máj. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Ennyi, ilyen egyszerű. Mi is abba hagyhatnánk a csajozást csak mert elutasítanak, nem? Aztán várhat a 2 fél a másik lépésére, csak hogy egyik sem fog.
2016. máj. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Azt hozzá tenném hogy a lány már elutasított , de most ő is keres engem ... :D
2016. máj. 24. 17:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!