Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti dobtatok már pasit ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti dobtatok már pasit ilyen miatt?

Figyelt kérdés
Rendezetlen lakás, ami úgy néz ki, mint egy disznóól és nagyon alacsony fizetés. 25 éves vagyok és azzal szembesülök, hogy normális férfit nagyon nehéz találni. Mondjuk olyat, akivel tervezni lehet. Nőktől kérdezem: hogyan sikerült nektek olyan pasit találni, aki normális körülmények között, egyedül él és komoly kapcsolatot keres? Vagy ezek már nagy elvárások?

2016. máj. 27. 21:34
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
21%
Én így vagyok csak 22 éves így hozzád túl fiatal, egyébként a tanultabb emberek közt keresgélj.
2016. máj. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Menjek fel olyan oldalakra, mint az elittárs? Vagy mire gondolsz?
2016. máj. 27. 21:40
 3/28 anonim ***** válasza:
Mennyi nálad a nagyon alacsony fizetés?
2016. máj. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
43%

Miért, mi számít normális fizetésnek? Azért ezt nem árt tisztázni, mert néhány nő képes olyan összeget írni néha, hogy lefordulok a székről.

Tehát legyen normális lakása, szép fizetése. De azért ezeket te is tudod neki nyújtani, vagy csak elvárod?

2016. máj. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Csak ezért kérdezem, mert a való életben sem sikerül olyanokkal találkoznom, akik értelmiségiek lennének vagy legalább megütnék azt a szintet, hogy normálisan, helyesen írnak és nem egy putriban élnek. Többek között gondolom azért nem, mert nem sikerült elhelyezkednem suli után, így a munkahelyen se tudok ismerkedni...
2016. máj. 27. 21:42
 6/28 A kérdező kommentje:
Mondjuk, ami 100 ezer alatt van. Az nagyon alacsony.
2016. máj. 27. 21:43
 7/28 A kérdező kommentje:
Normálisan élünk, szép lakásban, annyi, hogy egyszerűen képtelen voltam elhelyezkedni, több okból is, ezek közül egy magánjellegű.
2016. máj. 27. 21:44
 8/28 anonim ***** válasza:
54%
Drágám, és ha azt mondanám neked, hogy az átlagkereset sem sokkal több, mint 100 ezer forint, akkor mit szólnál? Ne álomvilágban tessék már élni, ez nem a Barátok közt meg az Éjjel-nappal Budapest. Ez a magyar valóság!
2016. máj. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Van ismerősöm, aki 180-at keres, és pályakezdő... Tudom, hogy alacsonyak a fizetések, de azért sokan elég jól élnek. Gondolok itt arra, hogy önállóan képesek fenntartani egy lakást és élni. Én is erre vágyom.
2016. máj. 27. 21:49
 10/28 A kérdező kommentje:
Ilyen műsorokat nem nézek! Egyébként.
2016. máj. 27. 21:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!