Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Akik tul sokat posztolnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik tul sokat posztolnak fb-ra a kapcsolatuk szép, de nem feltétlenül másokra tartozo pillanatairol, miért teszik?

Figyelt kérdés
2016. máj. 30. 23:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Így akarnak menőzni.
2016. máj. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mert annyi eszük van, meg menőzni, magukat mutogatni akarják.
2016. máj. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, előző barátommal alig tettünk fel valamit, most akivel van csajjal, kb minden másnap kipakoltak valamit, de nekem nagyon műnek tűnik az egész:D Pl, havonta felrakták h X hónap, most 1 évre már semmi se volt:DDD Vagy hetente írtak egymás falára, mára már elmaradt ez is. Csókolózós semmi értelme magánjellegű képeket nyomnak... az exem sose volt ilyen beállítottságú...

Nekem sokkal szimpatikusabbak az olyan párok, akik nyararásos-kirándulós fotót posztolnak, szóval valami eredetibbet. De sok olyan pár ismerek akik pl 5-6 éve együtt vannak, eljegyezve, vagy már volt esküvő, és mégis alig-alig töltenek fel képet, mégis a való életben jól megvannak.


A mostani barátommal nincs is képünk facebookon, magamról is 3 havonta cserélek kb, instagramra kb havonta kerül fel a barátommal fotó, magamról kb 2 hetente. De ezek is programos, kirándulós fotók, nem itthon pózolós és smárolós.


23/L

2016. máj. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem, másoknak akarják azt mutatni, hogy milyen boldogok, de igazából nem azok. És mivel mindenki azt hiszi, hogy boldogok, ettől jobban érzik magukat.
2016. máj. 31. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem egy ismerősöm sincs, aki ennyi képet töltene fel magukról. :D
2016. máj. 31. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Virtuális önigazolás.
2016. máj. 31. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!