Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Havercsaj nem tud érzelmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Havercsaj nem tud érzelmet kicsikarni, ez vagyok én. Ki járt hasonlóképpen?

Figyelt kérdés

Lett egy fiú barátom, akibe szerelmes lettem. Huszonévesek vagyunk. A baj ott van, hogy haverként kezelt mindig is, nincsenek felém gyengéd érzései. Direkt próbáltam néha a nőies oldalamat domborítani előtte, de szinte kínos volt, ha mondjuk szépen, csinosan öltöztem fel, mert neki én a vagány, kemény lány vagyok. Imád, és hugicájaként szeret, de én nem erre vágyom. A klasszikus férfifogó technikák nem működtek, mert pl. nem nagyon kérhettem meg hogy ebben vagy abban segítsen, mert a szemében én a végtelenül talpraesett csaj vagyok.

Aztán megismerkedett egy lánnyal, ennek lassan 9 hónapja. Ismerkedtek, randizgattak, elvitte motorozni, aztán már csókolóztak is, és így tovább... Iszonyatos volt. Az ismerőseim mindig azt mondták, hogy én régebb óta ismerem, és imád engem, simán megszerezhetem a srácot, nem fog komolyra fordulni a lánnyal. De csak annyi történt, hogy visszaszorult a találkozóink száma vele, kevesebbet és lassabban írt, ha chateltünk. Azóta rég komolyra fordult a lánnyal. Most már ő neki a legfontosabb. Őt is imádja, ő is legjobb barátja, őt is szereti hugicájaként, és még romantikus érzelmi is vannak felé, ami felém már nem, egyszóval halálosan szerelmes belé, úgyhogy minden amit felém érez, azt felé is érzi, csak még hatványozottabban.

Találkoztam a lánnyal, mondta sokat mesélt neki rólam, és olyan jó volt ahogy ott álltunk hárman, és belső vicceket váltottam a sráccal, és a barátnője csak türelmesen állt, olyan jó volt, mintha enyém lenne a srác pár percre. De aztán puszit adott, és néztem ahogy elsétálnak, hogy vele megy el és nem velem, és menet közben adott neki puszit az arcára mint előtte nekem, de őt a puszit követően meg is csókolta, és aztán vele váltott belső vicceket...

Sose volt az enyém a srác, és sose lesz. Szeret, tisztel, bármit megtenne értem, de nem szerelmes belém, és tudom, ha egyedülálló lenne, se esne belém soha. Úgyhogy nem tudom utálni a barátnőjét.


2016. jún. 7. 12:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Velem is volt ilyen, 3 fiúbarátom volt, de egyikkel sem volt kicsi hugica kapcsolat... Szerelmes is voltam az egyikbe, de nem mertem lépni, aztán neki is lett valakije, meg nekem is és aztán elmúlt.

Csak a második pasimnál múlt el, tehát kell egy olyan ember, aki tényleg elfelejteti veled a dolgot.

2016. jún. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
19%

Beteg egy kapcsolatotok van, az egyszer biztos.


Szerelmesnek meg akkor legyél, ha kölcsönös a szimpátia és tesz is érted a pasi!


Mert ez így egy kalap szar! Olyan vagy mint valami kis agyatlan 8 éves aki beleszeret az első jött-mentbe!

2016. jún. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

2/2. válaszadó hogy lehetsz ennyire bunkó és tiszteletlen, hogy lebetegezed a kérdésfeltevőt, és gyerekesnek nevezed?!

szerintem normális stílusban osztotta meg a fájdalmát, csalódottságát, és ha csak trollkodni tudsz, húzz a francba.

a kérdezőnek: rád vár valahol az igazi, aki szerelemmel fog szeretni, tarts ki,lesz ez jobb is. :))

2016. jún. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!