Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt már olyan hogy bevallottá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan hogy bevallottátok egymásnak hogy szeretitek egymást, akkor is ha tudtátok hogy nem lehet belőle semmi?

Figyelt kérdés

Most nem az ok a lényeg,mert ez egy általános kérdés,érdekel volt-e valakivel ilyen.

És ha igen,jobb volt utána,vagy sem? És miért vallottátok be végül?És hogyan?


Köszönöm ha válaszoltok :)



2016. jún. 8. 20:32
 1/7 kíváncsicska ***** válasza:
100%
Annyit tudtunk egymásnak mondani,hogynem vagy közömbös nekem.És fontosabb vagy mint lehetne.Jobb volt-e?Igen,mert tudtam,hogy nem csak én merültem bele jobban mint kellett volna.De rosszabb is volt,mert hiába a vonzalom az érzelem,ESÉLYTELEN 😞
2016. jún. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Most fog következni egy ilyen dolog a napokban..
2016. jún. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen, mondott nekem ilyet egy hímnemű, és én csak ezért írtam le neki utána pár nappal ugyan ezt, tudattam, hogy én hogyan érzek. Amit eredményezett: sokkal rosszabb lett minden, nem kellett volna ezt mondania, hanem hagyni, hogy úgy maradjon a kapcsolat (barátféle volt kívülről nézve) ahogy volt.

Így meg az egész tele lett zavarral, és teljesen tönkrement.

2016. jún. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: én csak azért vallottam be, mert ő is, és ő amúgy egy céges bulin, ahol már mind ketten ittunk, én meg utána írásban pár nap múlva, amúgy még annyi, hogy mondta, és volt utána egy kis csók, ölelkezés, de megállítottam ott a dolgokat, mert észnél voltam.
2016. jún. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4 hónapja csak ez megy...és részemről nem lett jobb. Kimondottan jobb lenne,ha nem érezne irántam semmit,mert valahol még így is ott van egy kis reménysugár a jövőre nézve..
2016. jún. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Most tervezem. Képes leszek-e megtenni, veszi-e az adást, nem tudom. Tudom, hogy ő is érez valamit,megpróbálom felnyitni a szemét. Nem vagyok egy romantikus lány, ő se romantikus, olyat biztos nem mondok, hogy szeretlek Pityesz. Csak abban bízom, hogy eljut az infó a radaráig. Szerintem nem lesz jobb, csak szeretném, ha tudná, hogy nem azért utasítom el, mert nem kívánom, csak vannak személyes gondjaim. Iszonyú kellemetlen lesz, hivatalos ügyön keresztül találkozunk majd, kettesben, amúgy vörösödik a fejem, ha ideges vagyok. Nagyon égő lesz, de utoljára találkozunk, tudom, hogy nem akarja majd tartani a kapcsolatot. Csak azt terveztem el, bármi lesz, őszinte leszek.:-)
2016. jún. 9. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt, s nem lett jobb, mert erősödött. De attól jobb, hogy tudom, hogy viszonzott, jó érzés tudni, hogy szeret, elfogad.
2016. jún. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!