Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elfog ez múlni valaha? Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfog ez múlni valaha? Ha igen, mikor?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok. Már 3 és fél éve szerelmes vagyok egy lányba. Ő 18 éves. Ő az első szerelmem. És bármennyire is szeretném, nem tudom őt elfelejteni. A lány is tudja de nem akar tőlem semmit. Megpróbáltam hogy lefekszem mással, de közbe is rá gondolok. Szinte mindig ő jár a fejemben, állandóan rajta gondolkodom. Miatta már 3 lány párkapcsolati közeledését is elutasítottam. Pár hónapja összejött az egyik legjobb haverommal, és e-miatt mert minden nap látnom kellett őket együtt még többet szenvedek. Teljesen reménytelennek érzem a helyzetem, mert tudom hogy nélküle nem tudom teljesen leélni az életem. Nekem ő jelenti az életet. Komoly depresszióm is lett e-miatt.

Mennyi esély van rá hogy az iránta érzett szerelmem elfog múlni?


2016. jún. 15. 22:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Nagyjából ugyanannyi az esélye, mint annak, hogy megtanulsz rendesen magyarul.
2016. jún. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Linó03 ***** válasza:
Szerintem nagyon kicsi az esélyed arra, hogy nem múlik el.
2016. jún. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!