Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehetséges a szerelmet (így)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges a szerelmet (így) feléleszteni?

Figyelt kérdés

Kedves kommentelők!


Az lenne a kérdésem, hogy ha valaki nagyon szerette a másikat, de a szerelem elmúlt (egyik fél részéről), ezért az illettő szakítani akar, mondván, hogy nem úgy szereti, lehetséges újra magadba bolondítani?



<----Nem muszáj elolvasni---->


Történetem/Problémám:

Megismerkedtem, egy lánnyal aki, egy roma származású uriemberrel élt 5 éven át, ez az ember terrorizálta stb. Segítettem tőle megszabadulni, ő belém habarodott, olyan szinten h elég volt ránézni.. azóta meg elvileg megváltoztak az érzései, DE elég furán.(kb 1 hét alatt ez idő alatt egy veszekedés következtében, h szakítunk történt 1 csók mással amit láttam megbánt, meg is bocsátottam)


Egyik pillanatban ha találkozunk látom hogy néz, fotózgat, készíti rólam a képeket, ölelget, csók stb., mind személyiségre, mind külsőre én vagyok az esete, viszont másik pillanatban azt közli h már n érdeklem, nem illünk össze és teljesen rideg velem, mondva h már nem szeret, nem akar senkit, élni akar, kiélni magát, azt csinál amit akar. Pedig mindent megtettem érte, ott voltam mikor a saját családja nem, rajtam kívül nincs olyan ember aki közel áll hozzá se 1 barát se semmi, normális voltam vele, nőként bántam vele stb. Miért n vagyok jó neki? Vagy mi ez a viselkedés?

(20 évesek vagyunk)

<------>


Köszönöm előre is a válaszokat!



2016. jún. 16. 23:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a csaj full retard. Keress egy normális nőt.
2016. jún. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Aberrált állat ez a nő. Hanyagold, ha jót akarsz.
2016. jún. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Minden ismerősöm ezt mondta, de h az ember 3 nap alatt így megváltozzon.. pláne h kiszeressen így..
2016. jún. 16. 23:22
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mintha ezt láttam volna korábban. Kimászott a pöcegödörből a hátadon, ennyire kellettél. Azt ajánlom mássz ki te is és keress egy normális nőt.
2016. jún. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!