Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Visszahúzódó lányt hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszahúzódó lányt hogy hódítsak meg?

Figyelt kérdés
Csak rövid kapcsolataim voltak eddig, nem is akartam mást, viszont van a baráti körömben egy lány,aki jobban elkezdett érdekelni. Nagyon szép, okos, kedves, segítőkész, csak elég visszahúzódó és csendes. Tudtommal régóta nincs párja, pedig páran már próbálkoztak nála. Eddig nem tetszettek az ilyen lányok, de ő nagyon. Mivel lehet egy ilyen lányt meghódítani?

2016. jún. 17. 10:57
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Bókolj neki vagy állj elé és hìvd el rendezni ha nyerő vagy nála akkor elmegy veled randizni ha meg nem akkor meg bárhogy probalkozol nem fog összejönni
2016. jún. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
*randizni
2016. jún. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%
Kitartással.
2016. jún. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
Elfogadással, türelemmel, sok figyelemmel. Én is ilyen lány vagyok. Ha tetszik valaki, még zárkózottabb leszek, főleg ha fáradt vagyok, rossz napom van, önbizalmam sincs, olyankor bezárkózom, de ha a férfi ilyenkor türelmes, akkor azt nagyon értékelem, megnyílok. Engem is szépnek tartanak, mégis mindig azon parázok, hogy biztos csúnya vagyok a szemében, ő meg milyen tökéletes, ilyen hülyeségeken pörgök a közelében. Bókolj neki sokat, foglalkozz vele, legyél őszinte, nyílt,ha okos, nem érdemes taktikázni, ő se fog.
2016. jún. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 2-3 hónapja udvarolok egy ilyen lánynak. Eddig kb. 3 szor fogtam meg a kezét. Valamikor hagyja valamikor nem. A vizsgaidőszak miatt kb 1 hónapja nem tudtam vele találkozni csak messengeren írogattunk. Nagyon nehéz... próbálok vele kommunikálni megmutatni az érzéseimet de sokszor nem is válaszol. De érzem hogy bejövök neki, de iszonyat rosszul kommunikál él a kis bezárt kis világában. Szóval iszonyat türelemmel talán lehet, mindig ad magad, próbálj nem a fejére mászni, legyél mindig kedves pozitív udvarolj neki, hívd el konkrétan randikra, flörtölgess vele, hogy azért vegye a lapot hogy nem barát akarsz lenni aztán hátha megnyílik. Én sokszor már majdnem feladtam, most is ilyen napokat élek, mindig gondolkozom, hogy vajon mit rontottam el éppen, de aztán mindig az jut eszembe, hogy azt szokták mondani, hogy ha ő az igazi akkor nem lehet elrontani elvileg.
2016. jún. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindig tedd meg az 1. lépést, kapjon biztatást!Ne hozd kellemetlen helyzetbe, keresd a társaságát! Ha valami zavarja esetleg, kérdezz rá, mi baja!
2016. jún. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Totál ugyanaz a helyzet nálam is, mint a kedves #4-es válaszolónál. Csinosnak, szépnek szoktak tartani, de én nem mindig tudom így érezni. Ha pedig valaki igazán bejön, akkor előjön bennem az iszonyatos megfelelni akarás, teljesen rágörcsölök mindenre, ami a férfi közelében történik, még kevesebb önbizalmam lesz, stb. Egyszóval annak, aki számomra is vonzó, és aki közeledésének én is nagyon örülnék, azzal még félénkebb és távolságtartóbb leszek - nyilván saját káromra is. Ilyenkor nagy megértésre, sok türelemre és nyitottságra, közeledésre van/lenne szükségem a pasitól. Ha ő tesz lépéseket felém, és el tudja érni a bókjaival, hozzáállásával, hogy képes legyek elhinni, hogy számára megfelelek és tetszem neki, akkor merek elkezdeni nyitni én is. Eleinte alig merem önmagamat adni, de egy idő után, ha tényleg türelmes, és kedvesen közeledik mindig, minél gyakrabban, és tényleg érzem részéről az elfogadást, kedvelést, vonzalmat, akkor nekem is egyre könnyebb lesz, és simán össze is jöhetünk.

20/L

2016. jún. 18. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Érezze, hogy figyelsz rá.
2016. jún. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!