Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeretek egy férfit, de miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretek egy férfit, de miért van az h féltékeny vagyok a lányára?

Figyelt kérdés

20évvel idősebb majdnem a férfi, 40 körüli. És azt szeretném,h ugy szeressen mint a lányát. Akkor most mi van? nem értem magam

apámmal nemmondanám h rossz volt a viszonyom,persze korán váltak, és kiskoromba nem is nagyon találkoztunk, de ugy érzem most igy felnőtt koromra nem igazán viselt meg. Utána persze volt potoltuk picit azzal h együtt töltöttük a szabaidőnket, jó volt, de mégse tudok vele ugy beszélni,mint ahogy egy igaz baráttal vagyszülével kéne. Amugy alkesz, mindig mondja a sajátját. De nem hiszem h ez befolyásolja ezt az érzésem. Vélemény?



2016. jún. 23. 10:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem értem az egészet. Egyszer egy 40 éves férfiről beszélsz, aztán meg apádról, most mi is a kérdés? Szerintem apa-komplexusos vagy.
2016. jún. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Mit nem értesz. van egy férfi,akit szeretk de joval idősebb. nem vagyunk együtt,mert nem hiszem h ez jo ötlet lenne a jövöre nézve. viszont féltékeny vagyok a lányára,mert azt akarom h ugy szeressen mint őt. ez az amit nem értek.

az apámmal valo viszonyomat csak leirtam h sztem rendben,de mostanában kezdtem el filozni rajta mi van ha mégis apakomplexus.

2016. jún. 23. 10:53
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez érdekes, szeretsz egy férfit, gondolom szerelemmel, de elvárod,hogy úgy szeressen, mintha a lánya lennél. Nem értem. Azt se, hogy miért nem keresel valakit a saját korosztályodból, már minden 20 éves kis lánynak 40-50 éves férfi kell.
2016. jún. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem magát a férfit szereted. Azt szereted abban a férfiban, ahogy a lányával bánik. Irigy vagy a lányára, szeretnél a helyében lenni. Mert te ezt nem kaptad meg annak idején apukádtól. Tudat alatt hidd el, megmaradt, hogy nem kaptál szeretet tőle.
2016. jún. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert minden szeretetét, kedves pillantását, mosolyát magadnak akarod.

Gyerekes vagy. Majd felnőssz (vagy nem).

Mit tegyél?

1: fogd fel hogy nem a tulajdonod. Nehéz túllépni a gyermeteg önzőségen, de kellő önismerettel és lelki fejlődéssel lehetséges.

2: keress gyerektelen pasit, lehetőleg egykét és árvát, aki férfiak közt dolgozik.

3: hisztizz. Mint a kisgyerekek a figyelemért. Ha bejön és hanyagolja miattad a gyerekét, megérdemlitek egymást. Ha nem, és kidob, választhatsz az első két lehetőség közül.

25N

2016. jún. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen apakomplexus de ez nem is csoda. Hiába érzed hogy nem viselt meg sajnos saját tapasztalat, hogy nagyon is kihat!
2016. jún. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ennek semmi köze az apakomplexushoz. Ha az ember igazán szerelmes, mindent magának akar az imádott lénytől.
2016. jún. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!