Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit rontok el, a nők csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit rontok el, a nők csak a külsőre mennek? Szinte minden nap próbálkozok csajoknál és mindig elutasítanak! Vagy többé nem akarnak találkozni velem!

Figyelt kérdés

a nők a külsőre mennek?

Nekem az arcom baloldala levan bénulva nem mozog!


Szinte minden nap megpróbálok össze jönni lányokkal, de mindig elutasítanak!


Pl: Tegnap sikerült egy csajjal elmenni sétálni beszélgettünk, próbáltam átölelni közelébe kerülni, tök sok ideig elvoltunk, de próbáltam a szemkontaktust is tartani, tényleg mindent és facbookon azt írta hogy soha nem akar talizni velem!

De egyébként mindig ez van !


pl: a munkahelyemen szerelmes lettem, probáltam öszintén közeledni, elé álltam, írtam neki szerelmes levelet is, én hiába probáltam meg, még szoba se állt velem!

Amikor az érzésemet akartam elmondani azt mondta hogy ne szóljak hozzá, én amikor köszönök neki vissza se köszönt egyszer sem!


mindegy ez a történetem!


2016. jún. 23. 14:03
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

és tényleg mindent próbáltam már,


voltam: rámenős, visszahúzódó, vicces, átlagos, szerény, barátság, bunkó, valamikor ez mint egyszerre, voltam közönséges!


de amikor látják hogy én nem vagyok egészséges, onnantól semmi esélyt nem kapok , addig van esélyem amíg nem veszik észre a betegségem!


akit írtam lányt azt mondta egyszer a barátnőjének, sajnos én is hallottam, hogy nem majd a ferdeszájúval fogok beszélgetni

2016. jún. 23. 14:07
 2/17 anonim ***** válasza:
91%

Az en maganvelemenyem:

1, sose jarnek mentalisan vagy fizikailag serult pasival, mert ez egy kapcsolatban oriasi teher lenne raadasul kenyelmetlenul ereznem magam mellette

2, ha valaki tulsagosan nyomul az inkabb taszito

3, az a pasi aki ennyire ragorcsol a dolgokra szinten taszito

4, a szerelmes level nekem nagyon nyalas, maximum olyan pasitol esne jol akivel mar az ismerkedesi fazisban vagyok es tetszik

2016. jún. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%

Miért nem próbálsz meg olyanokkal ismerkedni, akik hasonló helyzetben vannak, mint te? Esetleg olyan csendes visszahúzódó lányokkal, akiket nem igazán szoktak megszólítani. Akár keresztény társkeresőn is.


Egyébként ne traktáld őket a szerelmeddel, nem próbáld így meghódítani őket. Ez egészséges sráctól is sok lenne. Simán haverkodj először, 3 beszélgetésből csak egyben legyen apró bók, ha pedig azután is keresi a társaságod, hogy elmondtad, hogy szereted a mosolyát, jöhet egy apró érintés a kezére vagy a vállára. Olvass utána, hogyan kell felszedni a lányokat.

2016. jún. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
50%

Hát pedig sajnos ez van. De ne félj nemsokára jön egy két álszent nő és állítja ,hogy ez hülyeség.

Figyelj én azt tudom javasolni ,hogy tanulj meg élni egyedül. Élvezd úgy az életed. Alakítsd ki úgy hogy az neked tetsszen megfeleljen és jó legyen élni társ nélkül is.

Na már most ha ez megvan ,ami nagyon nem könnyű akkor már ne görcsölsz a női témán. Lesz kisugárzásod magabiztosságod és magadat fogod adni ,mert pont nem fog érdekelni ,mások mit gondolnak.

Először nő nélkül legyen életed és akkor ők fognak belépni a tiédbe és nem te az övékbe. +nem fognak az ilyen dolgok lehangolni.

(remélem tudtam segíteni és nem kérünk abból ,hogy nem számít a külső ,mert mindenkinek számít ez biológia ez tény ,ezt nem lehet letagadni. Esetleg max azoknak nem számít akiknek lehetőségük sincs válogatni és csak az jutott ami.)

2016. jún. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
39%
Sajnos a nőknek csak a külső számít. Ha nem nézel ki jól, vagy van valami ehhez hasonló hibád, akkor nem fogsz kelleni egy nőnek sem.
2016. jún. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
95%
De miért nyomulsz ennyire? Szerintem ez taszító. Társkeresős korszakomban volt nem egy pasi, aki az első találkozáskor 10 perc után át akart ölelni, fogdosni akarta a kezem. Úgy menekültem, ahogy csak tudtam. Mindennek ideje van, minek ennyire rámenősnek lenni?
2016. jún. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

kettes válaszoló köszönöm a válaszod!


Ahogy olvasom jól elvagy szállva magadtól! Ismerős bunkó nő aki csak a külsőre megy!

2016. jún. 23. 14:42
 8/17 A kérdező kommentje:

jah és nem vagyok rágörcsölve, csak probálkozom, mi veszteni valóm van!


És nem vagyok rámenős! Kedves srác vagyok, ahogyan írtam és ha volt fáradságod elolvasni, már sok mindent próbáltam!

2016. jún. 23. 14:44
 9/17 A kérdező kommentje:

hatos nem vagyok rámenős! nem vagyok ilyen!


igen probáltam már rámenős is lenni! De legtöbbször lassan közeledek, és a következő találkozonál megfognám a kezét vagy átölelném nem engedi és utána már nem talákozik velem!


de sokat meshélhetnék !


meg próbálok élni a lehetőséggel! Ez nem baj!

2016. jún. 23. 14:47
 10/17 anonim ***** válasza:
97%

Nem csak a kulsore megyek de igenis a kulso IS fontos. Nem fogok olyan pasival jarni akinek nem izgat szexualisan a kulseje.

Egyebkent ugyanannyi serult no van mint pasi, ok miert nem jok neked? Jah hogy te is a kulsore mesz...

2016. jún. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!