Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Túl jó pasi a barátom. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl jó pasi a barátom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Én egy átlagos lány vagyok. Van aki szerint jo csaj van aki szerint nem. A barátom pedig egy többség által is jo férfinak mondott pasi.

Mit tudok tenni hogy a nálam szebb lányok ne tudják elhóditani? Jo a kapcsolatunk neki tetszem es ugy érzem szeret is. Ő nem csak külsőre de szinte minden tekintetben olyan srác ami 10/9 lánynak bejön.Ő szerintem bármikor találhatna egy minden tekintetben gyönyörű lányt helyettem. Nem szeretném elvesziteni.

Amugy szerintem rám nem panaszkodhat mert hiszti nélkül mehet külön a barátaival ha szeretne én még jo szorakozást is kivanok neki. Sok időt töltünk kettesben is ezt ő is igényli.

szex jo :)

Hogyan vigyázhatnék szerintetek?

25/l


2016. jún. 24. 22:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Nem szeretnék általánosítani,de a gyönyörű lányoknak általában gázos a személyiségük és a barátod szerintem ezért van inkább veled.
2016. jún. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%

A legjobban úgy,hogy nem agyalsz ilyen hülyeségeken, mert észre sem veszed és kiüt a kapcsolatra.

Add önmagad, nem véletlenül van veled és nem mással :)

2016. jún. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
2-es: mondanál példát hogy üthet ki a kapcsolatra?
2016. jún. 24. 22:59
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
Úgy,hogy próbálsz tökéletes barátnő lenni csak közben már nem vagy önmagad.Ettől aztán boldogtalan leszel és a barátod magát fogja okolni emiatt.Persze az ilyesmi nem történik egyik napról a másikra.
2016. jún. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Noblesse Oblige ***** válasza:
93%

Az a baj, hogy te most a kapcsolat minőségét leegyszerűsíted külsőségekre. Tehát jóképű a srác, akkor majd csinos csaj lenyúlja. Pedig az élet nem ilyen együgyűen egyszerű mint gondolod! Én ismertem olyan nőt, aki igényes volt magára, tip-top, kinyalta a férje fenekét is... mégis megcsalták. Pedig 10 férfiből 9 összetette volna a kezét, ha egyáltalán szóba áll velük. Hogy értsd: a szépség és tökéletesség nem minden. Az önmagukban kevés, hogy valakit magunk mellett tartsunk.


Szerintem egy férfit 2 dologgal lehet magad mellett tartani. Az egyik ha nemcsak a csaja vagy, hanem a barátja is. Így a kapcsolatotok nem reked meg azon a szinten, hogy te alárendeled magad a kapcsolatnak és imádkozol, hogy ne találjon nálad jobbat. Mert még Jennifer Lopeznél is van jobb, de Charlize Theronnál is. A szépség semmit nem szavatol.

És a fentiekből következik, hogy ha barátok is vagytok, akkor beszélni is tudtok egymással. Bármiről is van szó, akkor is megtudjátok beszélni a dolgaitokat.


Én tudom, hogy nem vagyok jó nő, közel sem állok hozzá. Nem nehéz neki nálam jobbat találnia. Szexi munkatársnők, feszes testű edzőtársak. Ha akarna, leválthatna. Mégsem teszi. És nem is neheztelnék érte, hogyha ezt tenné. Mert a barátom is. (azt nem mondom, hogy nem fájna, de megérteném) Így, hogy már nem görcsösen akarom, hogy ez a dolog működjön, működik. Engem azért szeret, mert sok a közös pont bennünk. Mert nem telepszek rá, mert gondoskodok róla. És mert ha valami van, akkor azt én megbeszélem vele.


Szóval ne állj hozzá ilyen görcsösen. Kérdezd meg, hogy mit szeret benned, ha ezzel tisztában leszel, akkor tudod mi az erősséged. Mi az amit más nem adhat meg neki csak te és ha ezt megtartod akkor ő is melletted marad.

2016. jún. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
23%

"hiszti nélkül mehet külön a barátaival ha szeretne én még jo szorakozást is kivanok neki."


Még jó szórakozást is kívánsz neki? Nagy tapsot neked! Atya ég...

2016. jún. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Erre egyáltalán nincs képlet. Az én párom is jó pasi sőt nem csak hogy jól néz ki nagyon közvetlen és szerintem rettentően magával ragadó a személyisége. Én csak csodálkoztam, először azon hogy az előző barátnője hogy hagyhatta el mikor nálam ez a pasi már a tökéletesség határát súrolja még a hibáival együtt is aztán meg azon, hogy hogy lehet az hogy ez a srác engem választott. Mindketten egyetemisták vagyunk ugyan azon az egyetemen tanulunk, de nem ugyan azon a karon így csak hébe hóba futunk össze ott ő leginkább a barátaival lóg akiknek a nagyon nagy része lány és nem egyet tudnék mondani aki csinosabb mint én. Egy darabig tépelődtem rajta, de aztán beláttam, hogy én hiába rágódom ezen ez úgy is a páromon múlik nem rajtam. Ez inkább azon múlik mennyire bízol a párodban én eljutottam odáig, hogy teljesen megbízom benne hisz még mindig velem van és nem mással.
2016. jún. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Add kölcsön! Leteszteljük! :)
2016. jún. 25. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

azért annyira ne ájulj el a pasidtól, kicsit alá mész, és magadat lejjebb helyezed, ez a kapcsolatotok dinamikája, a hatalmi viszonyok miatt nem jó, mert szubmisszívvá válhatsz, bármit megtennél egy idő után, csakhogy ez a félisten veled maradjon...

egyenrangúként kezeld magad vele, ne tőlünk, hanem tőle kérdezd, mit szeretett meg benned, beszélgessetek erről őszintén, ez a párkapcsolati kommunikációt is fejleszti, és a te önértékelésedet is pozitívan befolyásolhatja...

a jó külső még nem minden, az ember lányának belső kisugárzása is legyen, az megszépíti.

2016. jún. 25. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi
2016. jún. 25. 09:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!