Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, ti milyen jelzőket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti milyen jelzőket mondtok, mivel bókoltok egy nőnek, ha tetszik nektek és nem akartok nyomulósak lenni? Tehát csak finom bókokra, kedveskedésre gondolok. Milyen burkolt megjegyzések utalnak arra, ha tetszik nektek egy nő?

Figyelt kérdés
2016. jún. 29. 11:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem anno egy srac aki nem akarta kimutatni h odavan ertem azt mondta, hogy "mit nem lehet rajtad nem kedvelni?".


Ezt arra fel mondta, h meseltem neki h az irodaban par csaj nem bir, szoval sztem ez a nem nyomulos duma.

2016. jún. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!