Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tehetek, ha párkapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek, ha párkapcsolatban vagyok, de hiányzik a szerelem?

Figyelt kérdés

Mélyponton vagyunk a párommal és szeretnénk megoldani, de egyelőre nem tudom hogyan... Szeretem őt, de elég csúnyán leírta magát a szememben.


Viszont itt a nyár és szeretnék újra szerelmes lenni, romantikára vágyom és szenvedélyes szexre, vággyal teli pillantásokra, huncut mosolyokra, rózsaszín gondolatokra és boldogságra stb.

Fiatal vagyok és egyszerűen pazarlásnak érzem, hogy itt ülök és szenvedek meg agyalok a megoldásokon, ahelyett, hogy élvezném az életet.


Nem feltétlen kellene ehhez lecserélni a párom, mindig bele tudnék újra szeretni, de most nem partner ebben ő sem. Így még a saját érzéseimet se tudom felfűteni iránta.


Esetleg romantikus filmek nézése? Vagy más ötlet, ahogyan átélhetném ezt?



2016. jún. 30. 17:13
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem, szeretkezz egyet mással, meglátod, felpezsdül egyből az életkedved.

nézd ő már nem tud neked olyat nyújtani.

2016. jún. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Keress egy vad kalandot! Ajánlom magamat, írj priviben! :)
2016. jún. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem már így is túl sok romantikus filmet nézel.

Ha meg leírta magát a szemedben, akkor elég nehéz volna, a szándéka ellenére is beleszeretni megint.

2016. júl. 1. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem nézek romantikus filmeket. Vagy ha a Trónok harca annak számít akkor lehet...
2016. júl. 1. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!