Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Amint kedves, barátságos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amint kedves, barátságos valaki, már nem kell? L

Figyelt kérdés

2 srác tetszik, de úgy igazán nagyon. Sokáig csak 1, de mivel nem jött össze, belépett a másik. Mindkettő engem nézett ki, nem én őket.


Az elsőről kiderült, hogy van barátnője. Borzasztó volt. Tette a szépet, udvarolgatott, megkedveltem, mire bevágta, hogy van csaja. Sajnos nagyon nehezen tudok valakit kiverni a fejemből, ha már megkedveltem, főleg, hogy továbbra is jóban voltunk. Ki is nyilvánította, hogy tetszem neki (sok mást is), de nem lehet semmi, ami logikus is, illetve nem is mennék bele. Persze belül kínoz. Nagyon rossz érzés.


Ott a másik, aki folyton bámult, nézett. Vele én próbáltam barátkozni, mivel beleuntam abba, hogy csak nézzük egymást. Nagyon kedves volt, kimutatta, hogy nem vagyon közömbös neki. Figyelmes, aranyos volt, de nem jelentkezett utána. Pedig folyamatosan bámult, tetszikelgette a képeimet, ha ez jelent valamit, és ahogy én megfigyeltem úgy általánosságba véve, jelent.


És itt nem arról van szó, hogy az kell, aki elérhetetlen. Mert nen én néztem ki őket, mindkettőnek bejöttem, de egyiknek sem kellek és ez borzasztó érzés... Igen, akad udvarló, próbálkozom. De nem az a típus vagyok, akit ha ledob egy ló, rápattanok egy másikra. Megrekedek. Nem tudok nyúlni csak úgy a következőért.


Nem bírom megemészteni talán. Volt, hogy rendesen zokon vettem a dolgot. Hülyén éreztem magam. Úgy köszönt el, hogy majd beszélünk, erre soha többet semmi... Közösségi like igen. De semmi kommunikáció. Ha spontán ír az ember valakire, idegenre, simán benne van a pakliban, hogy választ sem kap. Kaptam, tetszem neki, kedves volt meg minden, aztán pfff. Igaz, fiatalabb volt, de úgy látszik mit sem ér, ha az ember barátságos próbál lenni. (egyszeri alkalom volt, hogy kezdeményeztem)


Bezzeg, az első srácot a panasz öli meg ha a kapcsolatáról van szó, boldogtalan, bevallja, mégis jó neki a lány... De ha gondja van, velem beszéli meg. Meg teszi a szépet, hogy olyab társra vágyna, mint én, mert én megértem, támogatnám, vonzódik is hozzám...


A másik meg "jóféle" lányok körül nézegetőzik. Egész nap a tükör előtt pózolós, buta lányok, akik kiskorúk óta a fiúk után szaladgálnak. FB függő πcsák.


Tényleg igaz, hogy nem kell kimutatni, hogy kedvelünk valakit. Míg rideg, távolságtartó az ember, vagy kéreti magát, addig érdekes. Amint barátságosabb, odaadóbb, őszintébb, már nem érdekes...


Annyira elegem van.

Mit rontok el?

Én miért nem vagyok jó? :/


2016. júl. 5. 22:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
41%
Inkább örülj neki, hogy a szádba repül a sült galamb... :D Még ilyet... Ha én nem megyek oda egy lányhoz, akkor sose lesz barátnőm. Neked meg csak válogatnod kell a jelentkezők közül, és sírsz.
2016. júl. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

#2 Az egyiknek barátnője van, így kizárva...

A másik meg nem keres, se semmi...

"Remek" választási lehetőségek.

2016. júl. 5. 22:39
 3/16 anonim ***** válasza:
Én is olyan vagyok, hogy valamivel jobban vonz az aki elérhetetlen. De ezt én egy elég súlyos lelki problémának gondolom, jobban is jársz ha nem a magamfajtával ismerkedsz. 43f
2016. júl. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
#4 Sajnos ezek szerint pont a hozzád hasonlókba botlom...
2016. júl. 5. 22:40
 5/16 anonim ***** válasza:
Majd jön egy harmadik, aki keresni fog, és nem lesz barátnője.
2016. júl. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
#6 Úgy legyen.
2016. júl. 5. 22:51
 7/16 anonim ***** válasza:

#3

De legalább van valami mozgás az életedben. Hozzám egy lány se jön oda soha.

2016. júl. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kellene összekeverned a két dolgot, nem biztos, hogy a másodiknak azért nem kellettél, mert barátságos voltál. Talán eleve csak haverként gondolt rád, vagy nem mert kezdeményezni, ezerféle oka lehet. Én mindenesetre jobban szeretem, ha egy lány barátságos, mint ha elérhetetlen, csak legyen egyértelmű, és ha nem kellek neki, akkor nyíltan jelezze. Nem szeretem, ha tepernem kell valaki után, mert úgy gondolom, hogy ha akar valaki valamit a másiktól, akkor nem kell játszadozni. Személy szerint jobban örülnék annak, ha valaki kimutatná, hogy értékel és kedvel, hogy nem vagyok közömbös neki, számomra ez lenne a normális, engem nem izgat jobban az, aki távolságtartó, mert az ilyen emberekről azt gondolom, hogy úgysem érdeklem, akkor meg minek teperjek. Én azt vallom, hogy a másik ember se színészkedjen, legyen őszinte, ha akar valamit.
2016. júl. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Én meg a lányokkal vagyok így, ezért egy picit mosolyogtam a kérdésen :)


Szerintem nem kell annyira befordulni emiatt. Először próbáld meg elengedni őket, aztán valahogy vegyél erőt magadon és ha valakit bedobna a "sors" akkor próbáld megismerni. Ne szalaszd el, hátha pont ő lesz az akit elképzeltél :)

Elárulnád hány éves vagy?

2016. júl. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Ne ragadj le 2 pasinál,van még pármilliárd a világon...én az első kapcsolatomban voltam betegesen ragaszkodó,azóta rájöttem,hogy ha valakivel nem megy a dolog,azt nem kell erőltetni,úgyis jön majd más :) Csak magadnak ártasz,ha nem tanulsz meg könnyen továbblépni.

20L

2016. júl. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!