Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, hogy míg az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy míg az társadalmilag teljesen elfogadott ha 1 lány nálla 5,10 évvel idősebb pasival jár, addig fordítva a 3-4 évet is soknak találják a legtöbben?

Figyelt kérdés

2016. júl. 26. 12:24
 1/10 Noren1989 ***** válasza:

Szerintem ez nem így van. Elmesélnéd, hogy ez milyen közvéleménykutatásban jelent meg?


26/F

2016. júl. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert teljesen mások vagyunk. Sokunkra 30 évesen is azt mondják, hogy nagy gyerek. Vagy lehet, hogy csak nem kellett volna földhözvágnom magam a boltban a nyalókáért? :D Fene se érti már ezt a világot! :D


Nálunk az a természetes, hogy a férfi az idősebb, ilyen a kúltúránk. Ezért elfogadottabb. Most hogy mondod, ki kellene próbálni egy milfet... :)


30/F

2016. júl. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Mi? Pont hogy nem így van. Inkább azokat a pasikat ítélik el szerintem akik 40+osan 18-20 éves lányokkal kavargatnak.
2016. júl. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szerintem egyértelműen így van... Az én ismeretségi körömben legalábbis szinte mindenki így gondolja és hangoztattja is. De pl. a netről is ez derűl ki, ha pl. különböző sztárok rajongó táborait nézzük.
2016. júl. 26. 12:30
 5/10 Noren1989 ***** válasza:

"Különböző sztárok rajongóit nézzük"


Jájjte. Megint a kommersz médiacumi. Nem azért mondom, de ismerőseid kissé furák, de ez van.

2016. júl. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Noblesse Oblige ***** válasza:

Régi maradvány. Egy nő amint ivarérett lett már férjhez is adták. Jobb esetben egy vele egykorúval, de a leggyakrabban egy jóval idősebbhez. A föld ment földhöz, a vagyon a vagyonhoz. És az a felfogás beette magát a köztudatba.


Arról nem is szólva, hogy hiába lehet egy nőnek is kiépített egzisztenciája, akkor is azt a férfit keresi akivel biztonságban érzi magát. Tehát az idősebb, kiépített egzisztenciával rendelkezőt.

2016. júl. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Miért miből lehetne jobban kiindúlni?

Milyen média?

2016. júl. 26. 12:35
 8/10 A kérdező kommentje:

Noblesse Oblige


De ez sem a koron múlik feltétlenűl...

Valamint értem én, ha egy nő nem egy nálánál fiatalabb fiúra/férfire vágyik, de miért kell az ilyen kapcsolatokat kifejezetten elitélni?

Annyi mindent sikerűlt elfogadnia az emberiségnek mára... Ezen miért nem lendűlhetnénk túl?

2016. júl. 26. 12:41
 9/10 Noblesse Oblige ***** válasza:

Hát fogalmam sincs. Magyaroszág amúgy is kicsit meghasonlott. A nyugati értékek keverednek a hagyományokkal. A régi dogmákat nehéz felülírni.


Nekem az az üzletpolitikám ebben a témában, hogy amíg mindenki boldog, addig szerintem semmi kivetnivaló nincs egy kapcsolatban. Most itt mindegy, hogy egy idős nő egy fiatal férfivel van együtt, vagy egy nyílt házasságról beszélünk, esetleg az egyik fél, jól megkorbácsolja a másikat szex közben. Ha kettőjüknek ez ok és boldoggá teszi őket, éljenek így!


Anyám egyik barátnője járt úgy, hogy elvált a férjétől és a 17 éves lányának az osztálytársával jött össze. Össze is költöztek érettségi utána. Az egy érdekes szitu lehetett.

2016. júl. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Gyakoribb az, hogy a lányok már 20-as éveik elején készen állnak a családalapításra, míg egy pasi 25 de inkább 30 felett gondolkodik el egyáltalán azon, hogy lehet házasodni kellene. A munkáltatók is ezt sulykolják, hogy egy nő vagy fiatalon vállaljon gyereket így mire kikerülne ténylegesen a munkaerő piacra (egyetem után) addigra a kölyök már majdnem iskolás így kevesebb vele a baj, vagy 35 felett vállaljon gyereket, de legjobb a soha. Egy pasinál csak a saját érzelmei befolyásolják a gyerekvállalási kedvet. (még abba sem kell belegondolnia, hogy egyedül képes lenne-e eltartani, mivel rengeteg pasi evidensnek veszi, hogy válás esetén a nőnél marad/nak)


Szóval már csak a gyerekvállalás miatt elfogadottabb, hogy a pasi esetében nem gond ha idősebb. Ráadásul a pasik maguk között is elfogadottabbnak tekintik, sőt irigylik az illetőt, mert egy feszes fiatal csaj mégis csak jobb, mint egy korabeli vagy egy öregebb. Ha már vicces akarok lenni egy fiatal csaj elhiszi, hogy azért kicsi és puha, hogy ne fájjon.. :D


Saját példát említve nekem világéletemben kb 5 évvel idősebb barátaim voltak, most a vőlegényem is 5 évvel idősebb. És hogy miért? Mert nem szeretnék arra várni hosszú éveket, hogy az illető eldöntse, hogy szeretne-e valaha gyereket, családot. Mire találkoztam vele, addig túl volt a bulizós korszakán, megvolt a kialakult jövőképe. Még várni szeretne pár évet, de annyi még én is. Viszont így feleannyit kellene, mint egy korombelivel. Ráadásul félek is attól, hogy 35 felett vállaljak először gyereket. A családban jellemző a terméketlenség, így nem szeretnék azzal szembesülni 35 felett, hogy hát.. kezdődhet egy több éves termékenységi procedúra. Kicsit már 30 évesen belekezdeni. Így lenne esélyem 40 előtt teherbeesni ha gond van, mivel elég értelmes vagyok ahhoz, hogy addig ne tesztelgessem, hogy na vajon sikerül-e, amíg nem alkalmas az idő rá.

2016. júl. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!