Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, akiket kihasználtak!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akiket kihasználtak! Hogy léptetek túl rajta? Pasik, mi a vélemény?

Figyelt kérdés

2016. júl. 28. 10:40
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Nem értem, miért is hagyják magukat kihasználni... Ha csak nem pont ezt élvezik persze....
2016. júl. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mire kell gondolni kihasználás alatt? Írna valaki példákat. Komolyan nem tudom mire kell ilyenkor gondolni.
2016. júl. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
2.: Gondolom, a pasik szerelmet hazudnak, ígérnek fűt-fát, pedig csak a szexre hajtanak. A nők meg elhiszik, hogy talán majd most, az éppen aktuális pasi vele majd megállapodik és "megjavul".
2016. júl. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
24%

Már elég sok helyütt leírtam, de furcsállom, hogy a nők maguk nem jönnek rá erre.


A nők arra hajtanak, hogy egyedinek, imádottnak, tökéletesnek mondja valaki őket, noha pontosan tudják, hogy egyik sem igaz.

Ha tehát az igazat mondod neki, te leszel a "nem vagy elég érette hozzám", ha hazudsz, akkor legalább a szexig eljutsz. Nem nehéz kitalálni, hogy a borzasztóan sok szürke egérből mit lehet kihozni egy átlag srácnak és milyen módszerrel.

Sajnos hölgyeim az a helyzet, hogy ha nem akartok csak kihasználva lenni, akkor három út lehetséges:

1. Lejjebb adni az egóból és elfogadni, hogy többnyire csak szex lesz belőle és örülni annak, ami van

2. Várni a csodát, hogy hátha valaki vak, szemellenzős lesz annyira, hogy egy szürke egeret őszintén lásson gyönyörűnek.(a hatoslottó esélyesebb)

3. Valóban egyedivé, gyönyörűvé és kívánatossá válni. (ez eléggé szembemenne a feminista propagandával, viszont nem lehetsz egyszerre kívánatos és feminista, gondolom erre rájöttetek)

2016. júl. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#3, #4 És épp ezért qrnak rá azok a férfiak, akik tényleg komolyan gondolnak egy nővel, csak neki meg nem hisznek az ilyenek miatt. Ne általánosítsatok, mert van olyan is aki csak komolyban gondolkozik egy nővel kapcsolatban, és nem csak a szexre hajt! Nehogy már ez legyen baj... Pedig most nagyon erre felé tartunk... :-(
2016. júl. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen ahogy a 3-as írta. Szerelmet vallott és én is beleszerettem. Olyan igazinak tűnt most meg elhúzott egy másik nővel. Hát nem tudom h örüljek-e neki h egy ilyen gonosz embertől megszabadultam. Pedig esküvőt gyereket akart. De lehet legbelül félt, és kapuzárási pánikja volt.
2016. júl. 28. 14:38
 7/7 anonim ***** válasza:
Szex terén kétféle "kihasználás" létezik. Az egyik, amit 4-es remekül megfogalmazott. A másik pedig az, amikor az első szex után derül ki, hogy "édesanyám, én nem ezt a lovat akartam", és ezért húz el a pasi.
2016. júl. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!