Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi lehet a lelki oka, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a lelki oka, ha nem tudok kiverni egy lányt a fejemből? 29/F

Figyelt kérdés
8 éve nem találkoztunk. Tudom róla, hogy azóta családot alapított.

2016. júl. 28. 11:22
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Mert rossz helyről akarod kiverni :)
2016. júl. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ezt tegnap is kérdezted, és tegnap is írták, hogy szereted, s ezért.
2016. júl. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
kérdező, jársz pszichológushoz?
2016. júl. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az lehet az oka hogy rosszul probalod, menj kognitiv terapiara es ott megtanitjak hogy kell.


Es persze az #1 valaszat is erdemes kiprobalni.

2016. júl. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert számodra ő egy romantikus ideál. Belelátod az ideális nőképedet, és ezt az illúziót tartod fenn. Hagyd abba, jobb lesz.
2016. júl. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen. Az utolsóval egyetértek. A hamis illúziók meg az ideálok amiket ráaggatsz valakire... Tök mindegy, hogy egyébként kire... Most épp rá esett a választásod.
2016. júl. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ez a romantikus ideál dolog egyébként nagyon jellemző a férfiakra. legalábbis sok férfira. Kergetnek valami álomnőt, (aki az életben persze teljesen más), egy hús-vér nővel meg nem tudnak mit kezdeni. Hát, ideje felnőni.
2016. nov. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Utolsó: "ez a romantikus ideál dolog egyébként nagyon jellemző a férfiakra. legalábbis sok férfira. Kergetnek valami álomnőt"


Szerintem te a tipikus mai lányokhoz tartozol: ki vagytok égve már 12 évesen. Abszolút mentális problémáitok vannak, ami miatt szürkén és hidegen éltek meg minden kapcsolatot, ezáltal nem tudtok ragaszkodni senkihez...


Ma a férfiak - állítom - ezerszer normálisabbak kapcsolat terén, mint a nők.


Amúgy én is ebben a cipőben jártom/járok. Kb. most 5 év után érzem, hogy el tudok felejteni valakit, helyesebben, mást tudnék a helyére tenni. ugyanis megismertem egy lányt, akihez egyre jobban vonzódom. (Semmi nincs köztünk.) A lényeg, hogy akkor tudod majd elfelejteni, amikor találsz egy olyat, aki a korábbinál jobban szeretsz.


Ez vagy kialakul, vagy nem. Vagy szerencséd lesz vagy nem, hogy találsz-e ilyen lányt? Csak akkor múlik el, helyesebben lesz egy másik lány, akit jobban szeretsz, ha megtalálod ezt az új lányt.


A régit sosem fogod elfelejteni, de lesz más, aki iránt nagyobb vonzalmat érzel.


A legtöbb ember pedig azért nem érzi ezt, mert nem tudnak párkapcsolatban élni! Nem tudnak hűségesek lenni. Csak a felszínesség, csak a külső hülyeségek. Aki képes kapcsolatban élni, az képes így érezni...


Az emberek kb. 5%-a. Üdv a klubban :)

2016. nov. 16. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
utolsó, nagyon mellélőttél, nem vagyok egy mai csibe. Az élettapasztalat beszél belőlem, nem a naivitás.
2016. nov. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!