Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt már olyan, hogy tetszett/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy tetszett/szerelmesek lettetek egy szolgáltatóba (autószerelő, postás, eladó stb? )

Figyelt kérdés
Nekem egyszer a postásnő tetszett nagyon. Az van, hogy találtam jó pár könyvet az interneten amiket aztán megrendeltem. Ezeket nem a hagyományos postás hozta általában hanem a postán belül egy ilyen csomagküldő szolgálat. Többször egy gyönyörű fiatal nő hozta a csomagot. Csak egy pár évvel lehetett idősebb nő tőlem (én 25 éves vagyok.) Jóval magasabb volt nálam (ami nem csoda az én 158 centis magasságomat nézve.) Nagyon gyönyörű arca volt szép vállig érő barna göndör hajjal. A teste is rendeben volt. Mindenhol szépen ki volt kerekedve. Szóval a lényeg, hogy nagyon bejött. Veletek volt már ilyen?
2016. júl. 29. 12:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerelem azért erő túlzás erre, de tetszett nagyon az egyik CBA-s pénztáros, meg a helyi vasúti jegykiadó nő (Hát szerintem sokkal idősebb volt tőlem).
2016. júl. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen,volt mar. Egyszer meg el is hivtam randizni a penztarost a sparbol.:D
2016. júl. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha belegondolok, hogy a postásunk egy hordóhasú, hosszú őszhajú copfos, szódásüveg szemüvegű ürge...:D Fúj. Maradok hetero!
2016. júl. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy írták, a szerelem azért túlzás, de nagyon tetszett egy könyvesbolti eladócsaj, időről időre összefutottunk, mikor betértem a könyváruházba (ez elég sűrűn előfordult...). Föltűnt, hogy ő is igencsak érdeklődik felőlem, sokat beszélgettünk, és láttam rajta, hogy szeretne többet is tőlem. Aztán egy alkalommal elhívtam randizni, erre benyögte, hogy rettentően szeretne eljönni, de nem teheti, mert férje van...
2016. júl. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek az eddigi válaszát! Egyébként lányok is írhatnak!
2016. júl. 29. 13:38
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
én egy közműnél dolgozok leolvasóként, de még úgy konkrétan nem éreztette velem senki, hogy tetszek neki. olyan van azért aki mindig nagyon kedves velem, meg örül ha megyek, de egyikbe se látom bele hogy az esete lennék 28/f
2016. júl. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Néha előfordul, hogy tetszik egy eladó itt-ott, vagy egy ügyintéző a hivatalban. De szerelmes még egyszer sem voltam ilyenekbe.
2016. júl. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
68%
Engem egy buszvezető, és egy villamosvezető nő fogott meg. A buszos szép, formás, negyvenes szőke volt, a villamosvezető pedig szintén negyvenes, formás, vörös és elég rövid szoknyában, kivágott felsőben. :) 18/F
2016. júl. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszer volt egy kattanasom egy autoszerelovel de mvel kapcsolatban eltem igy nem csinaltunk semmit, pedig iszonyuan bejott:-)))
2016. júl. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nő vagyok,de nekem nagyon tetszett egy ismerős klímás,aki egy ritka jó ember és ma 31 éves.


22/N

2016. júl. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!